Bugün kürt bir kızla konuştum dağa çıkanlar terörist sayılmaz hem terörist değil gerilla denir ve ülkücüleride?

Irkçılarıda hiç sevmem dedi. Dağa çıkanlar niye çıkıyor askere polise ateş açıyolar değil mi dedim, bide hayır onlar farklı diyor. Böyle şeyler benim çok kanıma dokunur çünkü bende polis kızıyım ama ne diyeceğimide bilemedim o da kendine göre haklı. Ne yapmalıydım?

0|1
1622

En İyi Erkek Görüşü

• İsimleri ister terörist ister gerilla ister se melek olsun
    Hiç umrumda değil bu ülkenin dirliğini düzenini huzurunu bozan kardeşim ları onlar
    Hiçbirine saygı duymuyorum alayının gebermesini istiyorum evet IRKÇIYIM milliyetçiyim
    Tanrı TÜRKÜ korusun ve yüceltsinnnnn !!!

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onların yaptığı da yanlışta silahlı mücadele olmaz ama artık onlara da bir şey diyemiyorum. İçimizdeki ırkçılar yüzünden bir Türk olarak ben bile bazen milletimden utanmaya başladım. Onlar hassas bir de var sen düşün psikolojilerini.

Ancak batış tabii kin ve nefretle olmaz. İki tarafta empati duygusu ile yaklaşmalı birbirine. Tamam bizim içimizde ırkçı cahil yobaz eziklik duygusuyla asillik taslamaya çalışan bir kesim var ama hepimizde öyle değiliz ki. .

Tüm Türkler ve tüm Kürtler kötü değil aksine %90 ılımlı ve birbirini anlıyor.

3-5 ırkçı zavallının , ki onları muhatap bile almaya değmez, sözü ile onlarda bu kardeşliği bozmasınlar.

Bu ülkenin halkları kardeştir.
    Ve ırkçılar kalleştir.

#BarışKazanacak
    #KinKaybedecek

Not:Irkçılık hiçbir kelime ile sevimli gösterilmeyecek kadar iğrenç ve ahlaksız bir ideolojidir. Irkçılara dikkat ederseniz, ırkından başka övünecek bir şeyleri olmayan insanlardan oluştuklarını görürsünüz, Onlarda egolarını böyle tatmin etmeye girdikleri aşağılık kompleksinden böyle kurtulmaya çabalıyorlar işte.

Sen ona de ki, biz bu ülkede barış içinde ve birbirimizin hakkına hukukuna özgürlüğüne saygılıca yaşamalıyız, iki tarafında hataları var. Acıları yarıştırmak ile değil onlarla yüzleşmekle sorunlar çözülür.

6|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Gerçek bir kürt askere gider ama gerçek bir türk dağa çıkmaz diyemedin galiba

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • ana avrat küfretseydin o***puya. benim ülkeme göz diken askerime polisime kurşun sıkan haklı olamaz hem benim ülkemin imkanlarından faydalanıp hem de nankörlük edenin hakkı beynine kurşundur polise ihbar et bence.

1|1
    0|0
  • eğer haklı isen ikna edebilmelisin ön yargılarla bu işler yürümez haklı olduğuna inanıyorsan önce onun ve onların meselelere nasıl baktığını bilmelisin ona göre birşeyler söylemelisin ben mesela az çok pkk/ypg yi biliyorum milliyetçi sol, humanist, sosyalist bir örgüt

0|0
    0|0
  • vatan haini vatan hainidir güzelleme yapıp da milletin kafasında farklı imaj oluşturup vatan haini köpekleri meşrulaştırma çabası bu başka bişey değil, deseydin ki keşke bizde askere polise kurşun sıkana vatanına baş kaldırana "hain" denir beğenmiyorsan bu ülkenin nizamını ya geberir ya da çeker gidersin

0|0
    0|0
  • İti köpeği konuşturmakla hata etmişsin.
    Az kaldı inşAllah sonları gelecek.

0|1
    0|0
  • ağzı iyi laf yapıyomuş ama şu var gerilla diyerek yüceltiyolar ama onlar teörist gerilla inançları uğruna savaşan kişilere denir masum insanları öldürmez evinde uyuyan polisi, çarşıdaki askeri şehti etmez diyemedin mi? bir de haksızlığa karşı savaşır ve herkesin sahip olduğu ama onların elde edemediği ne var ki ne iççin savaşıyorlar?

0|0
    0|0
  • Sende öyle dinledin normal mantıklı olarak öyle mi ona o Zaman yediği kaba niye pisliyorlar bu vatanda niye yaşıyorlar sor bidakine

0|0
    0|0
  • en güzeli benim yaptığımı yapmak. 4 yıldır tanıdığım kız arkadaşımın facesine bakıyoduk garip garip şeyler paylaşmış ve buna benzer şeyler zırvaladı bende evden kovdum bidahada bu aklı değiştirmeden benle dost olamazsın deyip gönderdim

0|0
    0|0
  • Kendine gore haklimi?

1|0
    0|0
  • Nasıl haklı neyi farkliymis

0|0
    0|0
  • Kendine gore hakli filan degil. Daga cikmanin amacimi kaldi. Milletvekilliginden tut hic vi konuda ayrimcilik yapmiyo kimse. Eskidendi o.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir düşünmediniz mi bu adamlar niye dağa çıkıyorlar sıcak yataklarını bırakıp neden hayatlarından vazgeçiyorlar gerçi sizin o kafatasçı beyniniz almaz bunları

0|0
    0|0
  • ne için çıkmışlar

0|0
    0|0
  • Nesi farklı be bildiğin o... ç

0|0
    0|0
  • En iyisinin bile A...

0|0
    0|0
  • Haklı filan değil. Yaptığı tamamen hainlik. kürdistan istiyorsa gitsin Irak'ta yaşasın.

0|0
    0|0
  • O kendine göre haklı mı? Hiçte bile..,
    Dağa çıkanlar teröristtir! kalleştir! o kadar!

0|0
    0|0
  • Bide polis kızı olcan, kendinden utanmalısın

0|0
    0|0
  • Onlarin cani cehenneme dostum.

0|0
    0|0
  • Ölmeyi bekliyor. Buradan biriyle tanıştım hdp liydi. Hatta birlikte olduk ama bu terörist fikirleri yüzünden ayrıldım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• Öncelikle ülkücülere ırkçı diyebilecek en son insandır Kürt.
    Çünkü ben Kürt'üm dediğinde ırkçı olmadığını idda ediyor ama bir Türk ben Türk'üm dediğin de ırkçı olduğunu söylüyor.
    Kurban olduğum, güzel ülkemin güzel vatandaşları. Açın gözünüzü , pkk sadece kürtten oluşmuyor.
    Dağa çıkan Kürt, ölüdür. Leştir, Teröristtir. Dağa çıkan seçimini yapmış Türk te, Leştir, Haindir, Teröristtir.
    Ülkeyi bölmeye, batırmaya çalışan herkes TERÖRİSTTİR.
    Bende Gazı torunu, polis çocuğu olarak bunları yazdım. Ve son kez tek bir ağızdan, NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.!
    Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Onlara hak verdiğin anda onlardan farkinz kalmıyor. Babanı Türk bayrağına sarılı düşün. Sonra böyle dusunebilecek misin? O hainler tarafından vurulan her şehit benim kardeşim annem babam canım ciğerim. Kan bağına bile gerek yok empati yapabilmek için. Birde polis kızısın. Yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Polis kızı olduğuna inanamadım kb hem kanına dokunuyor bide haklıymış gibi mi dinledin onun masallarını komiksin

0|0
    0|0
  • Benimde öyle bir arkadaşım vardı abisi dağdaymış falan anlatıyordu. Tek bir laf bile etmedim oradan uzaklaştım. Onlarla muhabbet edip uzun uzun laf anlatamazsın çünkü Bir cahiller daha vatan haini olduklarını kendi ülkesine savaş açtığının kendi ekmeğini yediği komşusunu dostunu vurup öldürdüğünün farkında değiller. He he de geç

0|0
    0|0
  • Dağa çıkan, bunu bile isteye tercih eden teröristtir. Açık ve net. Bunun tek açıklaması da vatan hainliğidir. Kürt ve terörist ayrı şeyler ama. Ben de ırkçı değilim asla, ama yediği kaba pisleyen ülke düşmanlarını hiçbir şekilde savunamam

0|0
    0|0
  • Neresi haklı ya o da bir terörist yanlısı işte yakında dağa da çıkar sen merak etme.. Ayrıca biz Türküz ve TÜRK ırkını yaşatmak zorundayız bunda yanlış olan ne varmış?

#MilliyetçiGrup

0|0
    0|0
  • Bende tanidigim iki kiza sormustum. Aynisini soyledi. ailenizden hic askere giden yok mu diye sordum. Var dedi. E niye daga cikmaya bu kadar meraklisiniz dedim. Onlar gerillalar dedi. Terorist degil. Askerlere karsi savasmiyor. Eskiyalar v. b dedi. Resmen sacmalik. Kufur edesim geldi ama bosverdim. Zihniyet 0. Bilgi 0. Bencillik %100

0|0
    0|0
  • Ne haklisi be ,? Onu dinlemen hata baban polis bise

0|0
    0|0
  • O kendine gore hakli mi? Yazik bu zihniyete, yazik bu genclige..

0|0
    0|0
  • Buradan birisiyse nickini yaz da bir de ben konuşayım.

0|0
    0|0
  • Bulasma boswer cahildir zaten anlamaz

0|0
    0|0
  • Uzak kal ondan öyle dediyse kesin daga kendiside cikiyodur

0|0
    0|0
  • benim Askerimi öldüren teroristir

0|0
    0|0
  • Haklımı yok artık neresı haklı o kız bildiğin vatan haini.

0|0
    0|0
  • gerilla diyosa iş bitmiştir zaten teröristin tekiyle daha fazla konuşma kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;