Yaşlı teyzeler neden otobüste iki kişilik yere oturur?

Yaşlı dediğime bakmayın 40-55 yaş arasında çok şişman ve genelde kapalı kadınlar oluyorlar. Sanki otobüs onun mali gibi yaylirlar yanındaki boşluğu görünce koltuğa doğru yürüyünce sanki ona tövbe tacizde bulunacakmisim gibi bakış atıp iki kişilik koltuğun ortasına oturuyorlar. Bunların derdi ne? hani erkek olsam o da genç koylu saf temiz kız olsa anlarım ama ne ben erkeğim be de o gencecik utangaç kız.

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Slak olduklari icin. Oldur onlari kafalarini egzos borusuna sok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum açıkçası kadının birine yan tarafa geçer misiniz demek zorunda kalmıştım ve böylece oturmuştum. Bazıları kilolu oluyor hadi onları anlıyorum yine
    bazılarıda inemem korkusu yaşıyor sanırım çünkü cam kenarına değil yan tarafa oturup sürekli yola bakıyorlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın bro

1|0
    0|0
  • öyle düşüncesiz insan çok sonra yer vermeyince de kötü oluyorsun

1|0
    0|0
  • İki kişilik dötü var da ondan..

1|0
    0|0
  • Otursunlar nolucak yaşlılar

1|0
    0|0
    • Yaşlı mi? 45 bazen 40 yaşlarında oluyorlar bence orta yaş oluyor yaşlı değiller

Kızlar Ne Diyor 4

• kay öte kayy sağa bu otobüsü vermezler de :D

1|0
    0|0
  • Koca popolarini sigdiramaz o teyzeler rahatlarina duskundurler bir kere cemkirince bir daha yapmazlar yol boyu

1|0
    0|0
  • İkisine anca sığdıkları için :)

1|0
    0|0
  • Popolari anca iki kisilik koltuga sığıyo da ondan

1|0
    0|0
    • yanındaki koltuğa doğru gidince onu taciz edicekmisim gibi bakıyor kendimi tacizci sapık gibi hissediyorum o an :/

• Bide sen otururken onlar ayaktaysa sana nasil bakis atiyolar ona denk gelirsen daha cok sinir olursun :D

• Biliyorum öyle zamanlarda çok yaşlı olmadıkça yer vermiyorum o bakışlarını da görmemek için kafamı direkt cama çeviriyorum 😂

Yükleniyor... ;