Arkadaşlar evime köpek alıyorum bakar mısınız?

şivava 0 boyut olanından sipariş verdim annemi zor ikna ettim acaba evde koku yaparmı annem zor ikna oldu o yüzden soruyorum ve biraz bilgide almak isstiyorum besleyenler tarafından?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Temizlersen bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • sende şivava mı besliyorsun? nasıl temizleyeceğim yani ayda 1 yıkanabilirmiş sadece

• Rica ederiim😊

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Sipariş vermek ne. Bir heves uğruna alıpta hüsranla bitmesin bir can daha. Köpek bu tuvalet eğitimine alışana kadar tabiki iseyecek, kokutacak, kaka yapicak. Sabırlı olun büyük ihtimal birkaç aylık sahipleniyorsunuz unutmayın o daha bebek komutları bilmeyecek yerleri pisletebilir eğitim verirken dövmeyin asla sizden korkarsa uzaklaşır.

0|0
    0|0
    • biz zaten bunları biliyoruz ve ben kesinlikle bir hayvanı daha sonra bırakmak için almam alamam böyle saçma şey mi olur ne kadar ön yargılısınız ücretle alındıgı ıcın sıparis verdıgımı soledım ve daha gelmedı bu yuzden bole soledım ne kadar abartıldı anlamıyorum sırrf sıparıs verdım dedım dıye bunu sokaga atacagımı nereden cıkardınız insanları tanımadan çok ön yargılı yaklaşıyorsunuz.

• ben sadece evde koku yapıyormu bunu sordum merak edip anlamıyorum bu tepkiyi.

• Ben sizi tanımam etmem siz bunları yapacaksınız diye de söylemedim dışarıdan bir bilgilendirme girişiminde bulundum önemli şeyler bunlar uslubum sert karsılanabilir çünkü sipariş verdim diyen bir insanın bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığını düşündüm kim olsa öyle düşünür👍🏻🤗

• spariş vermek... ? mal mı alıyorsun kardeş... almayın siz can falan.

0|0
    0|0
    • saçma saçma konuşuyorsun benim hayvan severliğimi ölçmek sana kalmamış

• sana bunun açıklamasını yapmaya gerek bile duymuyorum ben ne aldıgımın ne yaptıgımın farkındayım sende ustune vazıfe olmayan konulara atlama bir daha.

• o zaman burda soru sormayacaksın kimsenin atlamasını istemiyorsan.. ergen triplerinide evinde yap :)

Yükleniyor... ;