Uzman çavuş olarak askerde kalacağım?

Vatan sevgisi ve geleceğime yönelik olarak bu kararı aldım çünkü simdi iş olanaklari oldukca zor bir donemdeyiz bende ileride eşimin ve cocuklarimin rahat etmesini istiyorum sizce doğru mu yapiyorum?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilim de böyle yapıyo işi olmazsa evlenemeyiz ve daha beklemek çok zor oluyo ayrı şehirlerde bide şimdi askerde bir sene daha beklycem bu devirde iyi iş bulmak çok zor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• www.facebook.com/.../?type=3&theater Baştakiler zamanında pkknın uzantısı olan pydye yardım yaptılar.. Haburdan geçen teröristleri davullarla zurnalarla karşıladılar. Terörist başkanıyla masaya oturup antlaşmalar yaptılar, şimdide kandırıldık deyip döneklik yaptılar.. Böyle bir hükumete canını emanet etmek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Vatan borcu morcu ezberlerini geç, bu memleketin %50si hıyanet içinde zaten. Ölmeyip bu memlekete sahip çıkman lazım senin. Bırak bu şerefsizleri seçenler ölsün kardeşim.

0|1
    0|0
  • ölürsen kimsenin umrunda olmicaksin annen ve babandan baska. 1000 lira al ama aksam evine git. Kimse icin tirnagini geda etme cunki enbasta onlar seni satar.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;