Başörtü giyipte gerçek basörtülülerin adını kirletenler neden bunu yapıyorlar?

Basörtü giyipte orasını burasını açan ve her şeyi yapan kızlar o basörtüden utanmıyorlarmı?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• toplumda daha ahlaklı gönrünmek için. Dikkat çekmek için gibi sebeplerle
    Ben kapalıyım ama tam uyamıyorum giyim olarak yalnız sevgili peşinde koşmam. Hiç sevgilimde olmadı yani tamamen kendi halinde eğlenen biriyim ama tanıdığım bir kız bir sürü şey yaşadı. Sevgilileri oldu vs ama baktım geçen kapanmış hemde benden daha düzgün giyiniyor. Şimdi bu kız ilerde düzgün olacak tam düzgün olmayanda ben olucam. İşte bundan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • Seni cok iyi anlıyorum kardeşim haklısın duygulandım simdi :(

• imana gelmeleri iyide yani bir anda tamamen ahlaklı konuma gelmelerinden nefret ediyorum. Sonra yeterince düzgün giyinmediğim için kötü bakılan ben olucam umarım Allah bunu ayırt ediyordur.

• Merak etme Allah herşeyi goren, bilen ve Adalet sahibidir

En İyi Erkek Görüşü

• Gösteriş müslümani onlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Başörtüsü eleştirilerinden gına geldi bu zamanda onu takması bile cesaret gerektiriyor çevremde ne gözle bakıcaklar arkadaş kaybedecek miyim maalesef millet bu hâle geldi

1|0
    0|0
  • Aile zoruyla kapananlar var zorla kapananlar var genelde onlar senin bu bahsettiklerin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen sorasın diye şaka bir yana insanın karakteriyle alakalı ne kadar kapalı olsa da istemeye istemeye aile baskısıyla kapananlar böyle yapıyorlar işte

0|0
    0|0
  • O. rospuluklarindan yapiyor

0|0
    0|0
  • Başörtü canlı birşey mi ki utansınlar. Allah yukarıda bize düşmez konuşmak.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;