Eşiniz doğacak çocuğunuza, vefat etmiş eski eşinin ismini koymak isterse tepikiniz ne olur?

Eşiniz doğacak çocuğunuza, vefat etmiş eski eşinin ismini koymak isterse tepikiniz ne olur?

Sadece merak ettim.
...

1|0
3016

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 30

• O doğurmayı kabul ederse olabilir. Aksi halde olamaz.

0|0
    0|0
  • Tabi ki ruhum incinirdi, kendimi kötü hissederdim. Sadece eski eşe odaklı olduğu ve benim fikrimi almadığı için sitem ederdim içten içe. Onun bu fikrini çürütecek alternatif bir öneri bulamazsam elim mahkum kabul ederdim. Ama gayet yerinde, eski eşin isminin anlamından ve söyleminden daha güzel ve esimin de, kabul edeceği bir isim bulup olayı tatlıya bağlardım.

0|0
    0|0
  • yani eşi vefat etmiş acısı var tabii ki. anısına birşey yapmak istemiş olabilir ama kızıma baktıkça eski eşini hatırlamasına izin vermem... eşinin adına bir hayır işi yaparız o şekilde anarız ama evladımı kullanamaz bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Olabilir, sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
  • Koyabilir sonuçta vefat etmiş ve onu anmak isteyebilir

0|0
    0|0
  • Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • Koyabilir yani karışmam buna bem olsam bende koyarım zor bisey anlayisli olmak gerek hatta bazen onu ben kotururum mezarına falan

0|0
    0|0
  • Unutamamış demekki derim. Kaldırabilceğim bişey değil. İçinde hala yasını tutuyosa benle işi ne

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle evlensem tabiki hala izlenir olduğunu bilirim. saygıda duyarım. ama okadar da değil

0|0
    0|0
  • Kabul edemem bana saygisizlik o zaman benimle evlenmicekti... yarabandi durumu bu resmen

0|0
    0|0
  • Olamaz öyle bişey

0|0
    0|0
  • ayrılırım demek ki hala izi var

0|0
    0|0
  • Ağır gelir bu soru bana. Ne cevap vereceğimi bilemem.

0|0
    0|0
  • Eski eşini seviyor diye düşünürüm. Kafamda kırk senaryo yazarım. Boğarım düşüncelerimle onu.

0|0
    0|0
  • Asla. Ne o, her kizima seslendigimde eski esini hatirlicak

0|0
    0|0
  • İzin veremem.

0|0
    0|0
  • Hayır izin vermem.

0|0
    0|0
  • Olmaz, koydurmam.