Eski günleri özlüyor musunuz? Detayı okur musun?

Soru başlığı gayet acık ve kısa oldu arkadaşlar detayda acıklayayım evet dediğim gibi eski günlerin özlemini epiniz cekiyorsunuzdur en azından bu yeni jenerasyondan olmayanlar icin diyorum.
hatta inanır mısınız sırf eski günlerden tad aldıgım günleri özlediğimde tripkolik ve o zamanlar cok dinlediğim müzikleri dinleyip hatta o zamana ait filmleri izleyip sanki o yılalra dönmüşcesine yasadıgım zamanlar oluyor tabi böyle bir ayrıcalığım olması güzel dilediğim gibi film müziğimi izlemek dinlemek herneyse işte :) zamanı geri çeviremeyiz belki ama bazı insanlar o senelere aittir bu yıllar bize uzak :) her ne kadar icinde olsakta biz değişmeyenlerdeniz değişen dünyaya insanlara inat.

Güncellemeler:
evet arkadaşlar bu günde burdan dem vuralım dökün icinizi :)
+++++

1|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok özlüyorum.. 10 yaşındaki çocukluğumu. Marketimiz mustafa abiyi. Annemin sıcacık komşularını. 16 yaşındaki lise aşkımı.. 8 yaşında annemin çoraplarımı giydirmesini. İlk defa tek başıma sokağa çıkabildiğim günü. İlk defa çılgınlık diye sigara içmemi. Herşeyi çok özlyorum çocukluğumu çook özlüyorum

0|1
    0|0
    • aslında göz yaşı dökülecek en önemli şey ne dir biliyor musun işte bu hisler bunlar bir daha asla geri gelmeyecek seyler ama güzel anılar için tebessüm de etmeli insan biz o günleri yasadık ve gördük :) kimilerinn hiç bir zamana yasayamayacağı seyler

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanoğlu ırağındaki özlermiş;kim birşeyleri özlemez ki geriden? Hiç birşey yoksa çocukluk heyecanlarını özler.
    Bense geriye döndüğümde bugüne ulaşmamı ve her anlamda gelişimimi hissetmeyi seviyorum. Zamanın bana verdiklerini yani...

1|0
    0|0
  • Topragim askerlik gunlerimi ozliyom

0|1
    0|0
Yükleniyor...