Bir kızla erkek ev arkadaşı olamaz mı?

2 yıldır 7 yıllık çocukluk arkadaşımla aynı evde kalıyoruz ve birlikte kaldığımızı öğrenen tuhaf bir bakış atıyor, bazıları sevgili falan sanıyor.

Cidden anlamıyorum neden bir kız ve erkeğin aralarında bir şeyler olmadan birlikte yaşayabileceğine inanmıyor kimse?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü sapıklar ve herkesi kendileri gibi sanıyorlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiz ve erkeğin arkadaş olabileceğine inanıyorlar aytırıyolar çünkü hiç gerçek dostları olmamış karşı cinse normal gözle bakmamıslar yazık onlara

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Zihniyeti kirli olan dusunceler ve komsusuyla aldatan akrabasiyla aldatan bir topluluk bir kesim var onlar yuzunden 1 kiz la 1 erkegi cok goruyorlar onlar icin amca yegen dayi yegen falan onlara sesi cikmaz bir ailede oyle bisey yasansa siz bise yasasaniz bile onlarinkinden daha duzgun bise yani

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • Kim kiminle, nerede ve nasıl yaşar beni ilgilendirmez. Sadece ben bunu yapmam. Birinci derece yakınımda da bu durumu tasvip etmem...
    Gerisinden bana ne...

0|0
    0|0
  • kaç çocuğunuz oldu?

0|0
    0|0
  • Bigün başına çökerse anlarsın

0|0
    0|0
    • Çok saçma insanlarsınız. Başına çökerse nedir ya? Tecavüz falan mı edecek yani? Herkesi kendiniz gibi pislik mi sanıyorsunuz?

• Evli olması umrumda değil, sen ve kız kardeşin birbiriniz için ne anlam ifade ediyorsanız aynısı bizim için de geçerli. Çocukluktan birlikte büyümüş üvey kardeşlerden farkımız yok, mide bulandırıcı düşüncelerinizi dile getirmeden iki kez düşünün.

• Bende istemem yanlış bişey yapmanızı ya da düşünmenizi istemem, bilip bilmeden konuşma, ben kesin yapan ya da yaparda demiyorum, insan bu neler yapıyo neler emin olma diyorum

• tabiki yaşayabilir ama bigün bir yerde patlak verme ihtimali yüksek..

0|0
    0|0
  • Cunku sacma sapan on yargilari var icleri kotu

0|0
    0|0
  • Olur. Türkiye fesat.

0|0
    0|0
  • Ateş ve barut. Sakıncalı.

0|0
    0|0
  • Olurda tüm kız kankalarımla yattım orasıda var

0|0
    0|0
    • Sen abazaysan demek ki

• Bu adamı savunmadugum yok ama kankayla yatmak ensestten farksız ne demek mk. Kanka ne oluyor da ensest gibi tabu yaratıyor? Her sikime özgürlük diyosunuz da adam kankamla yattım diyince niye zoruna gidiyor? Çünkü bir gün o aynı evde kaldığın cocugun seni yatağa atacak bunu biliyorsun ifade edemiyorsun

• @ne-me-quitte-pas iyide birader git kendi başlığın altında yap yorumunu benim şeyimde ne yapıyorsun ne garip adamlar var lan

Kızlar Ne Diyor 6

• Olamaz

0|0
    0|0
  • Gercekten birbirinize hic arzu duymuyormusunuz yani? Dustan cikinca hic göz goze gelmiyomusunuz? Birbirinizin ic camasirlarini görünce falan etkilenmiyomuzunuz? Eger bunlar olmuyorsa kusurabakmayin ikinizdede problem var. Normal olan bunlar çünkü atesle barut yan yana durmaz

0|1
    0|0
    • Normal olan abazalık değil. Normal nsanların kriterleri olur ve bu kriterlerin uyduğu kişilere karşı istek duyarlar. Senin söylediğin türde insanların ilkel hayvanlardan farkı yok.

• Ateş barut hesabı deyip kas göz yaparlar hemen.

0|0
    0|0
  • sadece toplumun ön yargısı siz kendinizi bilin yeter

1|0
    0|0
  • Kalınır benimde var öyle arkadaslim yaşım kadar arkadaşız

0|0
    0|0
  • olur aslında ama yanii sonu pek iyi yerlere gitmeyebilir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;