Kızlığın soyadından önce bozulursa, Kafana sık güzelim. ?

Yukarda okumuş olduğunuz söze katılanları görelim. Ne düşünüyorsunuz bu söz hakkında?

1|2
179

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum

1|1
    0|0
    • Tecavüz eylemi dışında ben de katılıyorum

• Rica ederim Neymiş efendim namus bacak arasında değil bir zaricam parçası namus değildir diye diye yoldan çıktık gittik bal gibi önemli kardeşim

• Anlayana sivrisinek saz, Anlamayana davul zurna az hanim efendi.

En İyi Erkek Görüşü

• Puzzle parçası gibi bazı yerlere tam oturuyor

0|1
    0|0
    • Aynen biladerim. Lakin kiminin zoruna gidiyor orası ayrı bir konu hani

• Yarası olan gocunurmuş gardaş

• Öyle gardaş. Yukarı baksana gocunan gocunana

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Tecavüz eylemini genelde erkekler gerçekleştiriyor. Kadin kadindir kız babandır, sen önce tecavüzü eleştir sonra vajinal konulara girersin.

2|0
    0|0
    • Potansiyel tecavüzcü seni :)

• MARILYNWOMANSON : Sen istedigin kadar havla. Kimin ne b*k olduğu belli, yalnız sana şunu deyim, bizdeki sana ağır gelir. Fazla havlama git başka yerde gocun ;)

• Ya ne alakası var. bu sözü söyleyen en geri kafalı insandir. Erkekler seks yapar oo supersin adamsın. Kızlar yapar çiçeksin oldu canım başka? Ayrıca elletip değdirip analseks yasayan kızlarımız sırf zarı patlamadi diye bakireyim diye dolaşıyor. Onlara da bari ben bir söz söyleyeyim. DAVUL GIBISINIZ KIZLAR TOKMAGIN DEGMEDIGI YER KALMADI AMA SADECE PATLAMADİ.

1|0
    0|0
    • Hanim efendi, birincisi biz bir erkeğin 3 kuruşluk khpelerle yatıp kalkıp allandırıp bullandırıp sanki iyi bir b*k becermişcesine karşımıza alıp adam yerine koyup iki çift kelime bile yapmayiz. Ikincisi evet haklısın bazı kizlar bakire lakin bedenleri bakire olsa ne yazar ruhları faişe olduktan sonra. O yüzden allah bize hem bedenleri hem ruhları temizlerden nasip eylesin

• Erkek öyle durumlarda kardeşim oluyor şerefsizler oluyor. Kız namusunu kaybediyor, erkek şeklini çiziyor. Belki erkekler öldürülmüyor lakin, kızların düştüğü kadar onlarda yerin yedi bin altına düşüyor. Bizim gibilerin gözünde.

• Kardeşim derken küfür ettim, site kardeşim olarak çevirdi yanlis anlama

• bakirligi kaybettiysen yakışıklı..
    Hadım et kendini de bir bacim daha olsun. . :)

Namussun cinsiyeti yok.

1|0
    0|0
    • Kes traşı, sen kaybettiysen yol yakınken çek vur kendini. Evet doğru namusun cinsiyeti yok Lakin erkeğinde zarı yok. Belliki zoruna gitmiş, sen önce ruhundaki zarı diktir sonra gel bana kelime yap. Ya zorunuza gider böyle, ya da boruna gider öyle anladın ;)?

• meydandan çekil. ozman genç :)

• Sana mi sorcam la? Meydanı boş bıraktık senin gibi iffetsizler çöktü. Herkez ederi kadar. Sende ederini aldın benden bidaha yorum yapta goreyim

• Sadece saçmalık..😏

1|1
    0|0
    • Niye senin için önemli değil mi babanın namusu?

• Daha fazla ne kadar bozabilirsin merak ediyorum 😏

• Tamam o halde sağdan ✋

• Yav he he o dediğinden

0|0
    0|0
    • Kaybol

• Ne kadar zor geliyor, namuslarini korumak. Sanki namusunu koru demek, ceza vermek gibi bişey la sizin gibilere :)

• Sen üslubunu değiştirmediğin sürece asıl kaybeden sen olacaksın

• Saçma sapan bir söz.

1|1
    0|0
    • Doğru size serbestlik lazım. Size neki o zarın sapa sağlam yerinde durup durmaması. Sizden çok şey istiyoruz haklısın. Siz devam, kim kime dum duma

• Allah korusun. Namus sereftir

1|1
    0|0
    • Helal aferin sana bayan

• Sende Dee onun taaaaaaaa bilmemne

• MARILYNWOMANSON: Sen hala yedegin laflarıni tadına doyamadın mi la? Bide engel atmış. Ne oldu ağır mi geldi? Kaldiramadi mi o 3 kuruşluk RUHUN

• saçmalık

0|1
    0|0
    • O zaman devam kim kime dum duma. Yatın kalkın anasını satayım

• Kimin ne b*k olduğu belli sıkıntı yok

• Çok doğru koruyun kızlar kendinizi böyle adamlara laf vermeyin

0|0
    0|0
    • Benim gibi adamların ağzında en fazla sakız olurlar, Lakin kimilerini görüyoruz elin p*çlerinin altında oyuncak olmuşlar, Seninde zoruna gidiyor kimsenin hoşuna gitmesini bekleyemeyiz tabi, zor bişey sizin için bunu koruyup kollamak.

• Onu bilemem bence haklısın bana görede haklısın başkası için bilemem

• Eywallah teşekkür ederim böyle düşündüğüne 👍

• aptalca bir söz. değeri yok benim için.

0|0
    0|0
    • Namusunu değer vermeyen birisi. Ilginc. Halbuki bir insan namusu iÇin şerefi için yaşamıyorsa ne için. Yaşıyor ki

• şu an burada namussuzlugu ve şerefsizliği yapan tek bir kişi varsa o da sensin.

• Ooo çok ağır olmuş :D

0|0
    0|0
    • Gerektiği gibi

• Keşke bunu genelleseydin sadece kızların değil erkeklerinde dikkat etmesi gereken bir konu ;)

• şu kafadaki erkeklerin soyu ne zaman tükenecek acaba..

0|0
    0|0
    • Bizim soyumuzu bilmemde, sizin gibi duşunenler balon misali böyle patlaya patlaya bir hal olmuşlar. Kimilerinin zarı, kimilerinin ruhu ;)

• Zar reglya kadar olan dönemde ceyceyi mikroplardan korur, namusla bağdaştırılması saçma.

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı.

0|1
    0|0
    • Hangisi mide bulandirici. Söz mü

• Müslümanlıkta zina erkeğe sevap kadına haram mı? Ahahhahahahahahhaha.

• Senin beynini kuşa taksak ters uçar. canım kız, adam erkeğe helal diye bişey dedi mi? Yaw varya senin gibi kızlara hersey müstahak, boşver kardeşim, salla şunu. Şimdi kesin engellenmiştir seni, laf koydum engelledim ayakları, anca o b*ku yemeyi bilirler

• Neden öyle olsun, isteyen istediğini yaşar

0|0
    0|0
    • Tamam sizi tutan yok. Yeterki iyileri temizleri kirletmeyin. Siz zaten kirlenmişsiniz

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğrudur.

0|1
    0|0
  • çok doğru bir söz, aklı olana tabiki...

0|1
    0|0
  • Sacmalik

1|0
    0|0
    • Niye bilader? Sen baba olsan, kızın evlenmeden başkasına kızlığını vermesi, sana ne hissettirir

• Bisey hissettirmez. Kullanilmadigi surece, kendisi mutlu oldugu surece sorun yok. 18 yasindan sonra kendisi bir birey, kararlarini kendisi vericek.

• Tamam bilader, ✋

• Bu kafayla evlenmeyi mi hayal ediyorsun? Amacın hayat arkadaşı mı bulmak kızı soyadı ile birlikte mi bozmak?

0|0
    0|0
    • Evet bu kafayla evlenecem. Ne olmuş yani? Elin becerdiğini evime kadın mi yapıp yanımda mi gezdirecem? Haa tabi sen takilmiyorsan NAMUS kavramina, git direk batakhaneye, orda bol bol bulursun elalemin artıklarını ;)

• Enteresan

0|0
    0|0
  • 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻📿

0|0
    0|0
  • Sacma diyenler bütün delik merak etme cok doğru bir söz.

0|1
    0|0
  • Katiliyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;