Bugün ailemle kinaya gittik ayni köylümüzün kinasina. Erkek tarafi bizim köylü kiz ise baska köyden. Almanyada yasiyorm?

Kinaya gittimiz kisiyi kisaca anlatim. Ben 17yasindayken aksamin 22 snde bizim eve gelip oglunun fotosunu göstererek aramizi yapmaya calisan kadin bize gecen davetiye verdi. Benm yasim Şu an 20 bizde annemle aa bak o meseleden dolayi gelinmedi diye yanlis anlasilmasin diye gittik bugün tabiki. Ismim eda. Komik olan o oglanin su anda evli oldugunun kizin adida eda. 😂. Bugün kinada oglanin annesi kizlara mum dagitti disari gidip gelinle damatin arkasindan kina gecesine katilma amaciyla. Kadin beni es gecti. Moralim. Bozuldu resmen. Ne yapmaya calistini anlamadim etrafdakilerde gördü tabi.. haftaya da dügünleri var.. hic gidesim yok gercekten sizce? Okadar seyi görmezdeb geldim.. yinede gittim.. sonra böyle birsey.. sizce bu ne dmek oluyo?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen pas vermeyince bozulmus :D Gitme düğüne de aman

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlamadi ben

1|0
    0|0
  • Yahu bu kadar örf ve adetin peşinden sürüklenecek kadar değerli bir insan yok madem karşında gitme. Aklında zorun mu var? Otur oturduğun yerde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;