Bu saatte matkap çalıştıran komşuya ne yapılır?

Üst kat komşum 3 tane kız kardeş bu saatte özellikle yatak odamın üstünde Matkap çalıştırmakta hayır merak ediyorum siz olsanız Apartman yöneticisine mi gidersiniz yoksa kabaca uyarır mısınız?

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• Biz de ev sahibinden çektik öyle :( Bide benim odamın üstündeydi daha çok da ben sabrettim yine annemler uyardı tatlı dille de işte dinleyen kimdi :/ Gidip sen de tatlı dille uyarabilirsin

0|0
    0|0
    • Ablalarıyla tatsız bir şekilde atıştık bugün bana nispet yapıyor bence yine kavga etmek istemediğimden bu sesi şimdilik geçeceğim kedicim

• Anladım peki o zaman...
      Kulak tıpacı sesi azaltıyo ama rahat uyuyabilirsen bulunsun evde :)

• Teşekkür Ederim

En İyi Erkek Görüşü

• kızların yardıma ihtiyaçları var. Katilin biri eline almış matkabı kızlara I want to play a game :) diyo olabilir. Sen bir çırpı koşu ver. Boş gitme motorlu testere götür yanında. Dal içeri Game starts now de çığlık at :D :P
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...9728fa8c2d.jpg

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• şikayet edebilirsin.
    yasal olarak dinlenme saatleri 23.00 -10.00 arasıdır. bu saatlerde dikkat edilmesi gerekir.

1|0
    0|0
    • edit: 23.00-08.00

• cezai yaptırımlarını da söyle... ayrıca yerinde olsam video ile kayıt altına alırım.

• Bu varya sadece bana nispet dün taşındılar 3 kız kardeş 2 de arkadaşları asansörde atıştık bana yaşlandık bunamışsın dedi 😩😩 neyse sinirim zıplamasın ooooo ne güzel tam altınızda oturuyorsun dedi ve gitti cezai yaptırımları okuyacaklarını sanmıyorum 😥

• Beceremedikleri aşikar.. şikayet edemeyeceksen yardım et bari ses kesilir..

1|1
    0|0
  • Acele işi olabilir

0|0
    0|0
  • Döv onlari kivanç abi

0|0
    0|0
  • Vileda sopasini tavana saplayacaksin:)

0|0
    0|0
  • Sık kafasına gitsin :D

0|1
    0|0
  • O matkapla beynini delebilirim 😕

0|0
    0|0
  • Aaa alt komşu senmiydin? Dur soylim kızlara bıraksınlar matkapla oynamayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1