İyi geceler , benim gibi düşünen var mı acaba?

İyi geceler değerli üyeler ;

Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp saçma sapan yorumlar yapmasın lütfen burada olan biteni anlatacağım..

Allaha şükür maddi durumum , tahsilim , dış görünüşüm , fikirlerim ve benliğim iyi durumda. İnsan ilişkilerimde aynı şekilde fakat şu ana kadar sadece 1 kere kız arkadaşım oldu ve oda sadece 7 ay sürdü.

Bana göre sevgilimin olmaması için herhangi bir neden yok her ne hikmetse karşıma alıp ya bu beklediğim kadın işte bu diyebileceğim ne birisi çıktı nede ben birinde böyle etki yarattım.

Erkeklerimiz takıl diyor fakat ben bir kızın ne zamanını ne ahını alamam. Bana bir yol gösterin arkadaşlar lütfen..

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşında maddi durumu, tahsili aynı anda nasıl kazandın?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı şeyler zamanla oluşur. Biriyle evleneceksen ilk önce saygı ve anlayış olmasına dikkat etmeni öneririm. Saygı ve anlayış beraberinde sevgiyide huzuruda getirir. Dış güzelliğe vs fazla takılma. Kalbinin sesini dinle..

0|1
    0|0
  • Karsina bak iste bu bekledigim kadin diyebilecegin biri cikana kadar bekle iyi olsun gec olsun

0|1
    0|0
  • Kısmet bu işler.:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;