Arkadaşınızın ödevini para karşılığı yapar mısınız?

Para karşılığı, çünkü bir nevi tez gibi bir şey olacak. Epey bir literatür taraması gerektiriyor. Yapar mısınız? İşim gücüm yok nasılsa, yapayım diyorum ama bilemedim de.

0|0
1727

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle ki bizde bitirme projelerini yapan arkadaşlarımız vardı ve para olması gerekiyor. Tezlerde de aynı şekilde o literatür çalışması kolay bişey değil ve senin bitirme tezin başkasına eğer emanet edersen savsaklayabilir ama para karşılığı olması hem senin içini rahatlatır hemde karşıdaki emeğinin karşılığını almış olur

1|0
    0|0
    • Peki çok zorlar mı beni? Mayısa kadar bitmesi gerekiyormuş, toplam 25 sayfa.

• Tez değil, yani bitirme projesi olarak geçiyor ama seçmeli ders, çok zorlamayacakmış hoca. Kaynakça hazırlamayı seviyorum, dersini vs aldığım için ama konuyu bilemiyorum...

• Yap tabi o zaman

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 16

• Yapmam

1|0
    0|0
  • Bunu is olarak yapmiyorsam almam para falan.. illa bisey yapmak istiyorsa yemege gideriz arkadasimla..

1|0
    0|0
  • tez gibi bişey mi cidden tez mi çünkü arada çok fark var. insanları kandırmayın ayrıca masum bir ödev değil belli ki

1|0
    0|0
  • yap ne olacak bir konuda bilgi edinmiş olursun artı parasını da verecek e zaten işin de yok bari yararlı bişey yap.

1|0
    0|0
  • Kimsenin ödevini yapmam ama yardımcı olurum.

1|0
    0|0
  • yapmammmm

1|0
    0|0
  • yapmam

1|0
    0|0
  • Yap kanka djjdd

1|0
    0|0
  • bedava yaparim sonucta mesgul bir insan degilim😂

1|0
    0|0
  • yaparım :D

1|0
    0|0
  • Şahsen ben kendi ödevimi bile yapmıyorum doğru düzgün onunkini hiç yapamam -_-

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Ben yapmam.

1|0
    0|0
  • Parayı kabul etmem, müsaitsem yaparım.

1|0
    0|0
  • Küçükken anime yapıyorum arada :D

1|0
    0|0
  • yapardım, çok da yaptım, ama para hiç bir zaman almadım, almamda

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;