Zor bir durum ne yapmaliyim?

Arkadaslar merhaba
Inanin sabahtan beri aglamaktan heder oldum size olayi anlatiyorum. Ben kasiyerim kadinin biri kasada cuzdanini unutmus ben kadini gormedim ondan cuzdani bile gormemistim ondan sonraki adam cuzdani gosterdi bana kadinin mi diye bende hayir desim aldim kasanin altina koydum bir anlik seytana uyup mudure soylemedim bir gun bekldim kadinin gelmesini ikincigun yine bekledim kadin gelmeyince icinden bir miktar para aldim lazim oldugundan dolayi ama kadini hala bekliyorum ertesi gun kadin geldi ben burda unuttum kamera kayitlarini izleyin dedi acip izlediler benim aldigim gorundu ilk inkar ettim suclu psikolojis iste :( ondan sonra icimde kotu bir niyet olmadigini anlattim ihtiyacim oldugunu icine geri koyup kadina goturecegime kadar soyledim ama malesefki inanmadilar cok kotuyum napmaliyim :(

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• cok yanlıs yapmıssınn baskasının parasına neden göz dikiyorsun ihtiyacın olsa bile o para senin hakkın bile değilki aa smdi nolcak işinden olcaksın bari kamera önünde yapmasaydın hatalısın kabul et birdaha böyle yapma

0|0
    0|0
    • Evet ettim zaten ama icimde inan en ufak bir kotuluk yoktu kendim iki gun sonra o parayi koyacaktim o gun cok ihtiyacim vardi kayitlarda cikti zaten

• ee bari kamera önünde almasaydın vu kadında salakmı cüzdanını orada unutuyo

• ne diceksin ihtiyacım oldugu icin aldım diceksin tamam hırsız gbi bsy sancak ama durumu böyle anlat sana güveneeyedebilirler bir kac güne gecer unutursn

En İyi Kız Görüşü

• parasını ıade edıp helallık alacaksın..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ah be kızım be.

yasal işlem başlamadan git yalvar gerekirse diz çök ayağını öp.

0|0
    0|0
    • Yasal isleme girmeyecek heralde genel mudurle konusduk ama inanin icimde tek bir kotu amac yoktu

• yapacak bişi yok kadından özür dile

0|0
    0|0
    • Ama kadin benim oldugumu bilmiyor. Sadece calisanlar biliyor ki buna ragmen akdinin evine gittim icimde tek bir kotuluk bile yoktu hatta icine harcadigimi koyup kadina geri goturecektim kendi elimle

• içinden gecirdiklerin ve düşünceleri başkaları duyamaz ve göremez o yuzden iş yerinde sana inanmaları zor ama imkansız degil uzulursen bu psikoloji seni dagıtır kendi toparla

• Niye inanmıyo demişsin işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;