Arkadaşlar nasıl para kazanabilirim durum biraz karışık?

Ben öğrenciyim üniversite birinci sınıf. Sadece öğrenim kredisi alıyorum ailem destek olmuyor düşman gibi bana zaten. Ben çok yere başvurdum mülakata gittim part time iş için ama oraya alınmadım başvurduğum yerlerden aranmadım. Cidden bıktım artık. 400 tl hem ev kirası hem geçim elektrik su hem de okul için hiçbir anlamda yetmiyor. :'( Kira günü geldi ne yapacağım ben fikirleriniz önemli benim için teşekkür ederim. :(

Güncellemeler:
Güncelleme
güncel

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Burda arkadaslar gunde 5. 6 saat calisarak ghluk 40 tl aliyorlar marketledde urun sayimi yapiuorlar tabis en hangi sehirdeisn orda var mj bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Hangi markette?

• Burda saypa ve furpa var bir kac tsne daha var ama sormadim ogrenebilirim tabj sen hangi sehirdesin

En İyi Kız Görüşü

• Part time çalış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bende üniversite birinci sınıftayım en başta hesabını yapsaydın ya kızım, hayat çok pahalı ayda binbeşyüz lira uçup gidiyor bir anda. tavsiyem kykda kal, eğer çıkmazsada direk yurda geç evde kaç kişi kalıyorsunuz bilmem ama daha pahalıya denk gelir

0|0
    0|0
  • Ankara'daysan sana iş verelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tekel veya market gibi yerlerin kuryeliği icin basvur genelde aksamları isleri cok yoğun oluyor ve çalısacak eleman arıyorlar

0|0
    0|0
  • Üniversite yemekhane kantin kütüphane ye başvuru yap alım yapıyorlar hemde okul içinde çalışmış olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;