Arakadaşlar çok utangacım yardım?

Ya arkadaşlar ben insanlarla konuşmaya çok çekiniyorum çok utangacım herkes beni tersliyecekmiş gibi geliyor ne yapabilirim?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de öyleydim. Şimdi de hani kabak çiçeği gibi falan değilim ama Şu an tercih sebebiyle kendi halimdeyim. Ama mesleğimden ötürü çalıştığım zamanlarda atılgan olmak zorunda kalıyorum. Yani kendini kabuğundan çıkmaya zorla. Başka türlü olmaz. Kendini çözüme mecbur bırak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Civi civiyi soker bu sorunu asmak icin insanlarla bol bol muhabbet etmeye, calis cesaretli ol onlarinda senden bir farki yok oyle degil mi herkes iki goz iki bacak sanirim bunun altinda senin ozguvensiz olman yatiyor ozguvenli olsan hic cekinmeden her ortama rahatca girebilirsin ozguvenini gelistirmek icin iyi yonlerini bul ve bunlarin uzerine yogunlasip gelistir kotu yonlerinse cani cehenneme herkesin kotu yonleri vardir dostum fakat hangi yonunu gosterip insanlarin ilgisini cekecegini kendin belirlersin kotu yonlerini cok elestirme duzeltmeye calis ve gercekten kendine guven iletisim sorununun n buyuk nedeni bu iste ozguvensiz oldugun icin oyle geliyor sana kendine guvenirsen bunlari asabilirsin internettende yardim alabilirsin bu konuyla ilgili guzel yazilar var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kasma, insanlar seni terslerse umurunda olmamalı. Hayat kısa onu da utanarak geçirme 😄

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi kişisel gelişim oku ailenden destek al paran varsa özel psikologa git devlette ilaç veriyorlar oda isnanı sarhoş ediyor

0|0
    0|0
    • psikoloğa gidiyorum zaten ama yeni kişiler benle tanışmaya gelince elim ayağım birbirine dolanıyor

• Anladım bendede vardır aştım sosyal anksiyete vardı utangaçlık fobi hepsi bir arada ilk gittim ilaç verdi 3 ay kullanıp attım kendi sorunlarımı kendim çözdüm

• utangac olmak ıyıdır

0|0
    0|0
  • dedenin düşmanlarını gibeyim. kimse seni terslemez korkma

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla vakit geçir gez dolaş

0|0
    0|0
  • Senin icin zordur biliyorum bendede vardi ama allahta seni bununla siniyor farkinda olmasanda. Belki de sonradan bunun icin cok sukredersin

0|0
    0|0
  • özgüven meslesi biraz yüksek tut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ergensindir canim sonralari gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;