Güzin Ablalık yapasım geldi, şu sıralar çektiğiniz dert sıkıntı var mı?

Var mı bir derdiniz? sıkıntınız? Kimseye anlatamadıklarınız. Bir psikoloji öğrencisi olarak üzerinizde kobay fare gibi deney yapabilirim. Dökülün bakalım..

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Yok abla biz yalnızlığa alışığız. Yardım gerekirse kendimize yardım ederiz.. Anlatacak bişeyimiz varsa kendimize anlatırız kendimizi dinleriz..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım çok sıkkın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ejderhaya dert anlatsak senin için benden fazla yanıyor der
    Dertler bizde derya

0|0
    0|0
  • Yok kiğ 😃

0|0
    0|0
  • Üniversitede çok tatlı bir kız var 2 ay boyunca gezdik eğlendik konserler kafelere falan gittik ama o sırada benim başka sevgilim olduğunu öğrendi ama ben kızı sevmiyordum ayrılacaktım zaten ama zaman olmadı haliyle bu kız bana küstü sevgilimden 2 ay oldu ayrıldım ama kız benim yüzüme hala bakmıyor twitterdan mesaj attım bana mesaj atma diyor ben barışmak istiyorum nasıl barışabilirim lütfen yardım?

0|0
    0|0
    • Sevgilini kızla aldatıyorsun ve de kızı kullanıyorsun. Küçük duruma düşüyor. Ve sende boşta kaldığın için onunla tekrar barışmaya çalışıyorsun. Tedavisi mümkün bir psikologa gitmelisin.

• geri dönüşü olmaz diyorsun yani dimi asla

• Sende ki Aldatma psikolojisi iyi bir şey değil. Tedavisi var. Sürekli bunu yapıyorsan, bu sorundur.

• Aşığım, aşık.

0|0
    0|0
  • var monotonluk

0|0
    0|0
  • olmazmı reis var

0|0
    0|0
  • Ohooo😄😄

0|0
    0|0
  • Galiba yaklaşık 10 gündür bu görevi ben yerine getiriyorum :D

0|0
    0|0
  • hee var ama özelden :)

0|0
    0|0
  • Abla bana bilet parası versene Rusya'ya gidecem :D

0|0
    0|0
  • obsesifim, varoluş anksiyetem var 10 yaşımdan beri onun dışında hayat gayet güzel

0|0
    0|0
  • evet, seks e ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Dertsiz gun mu var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• var :d

0|0
    0|0