Teröre karşı tek yürek misiniz?

Ankara ve ardından Diyarbakır...

Boşuna ölen onca insan...

Herkesin dilinde teröre karşı tek yuregiz saçmalığı.

Böyle iş mi olur allasen.

Madem öyle terörü de böyle bitirelim.

Bakıyorum burada Vatan Vatan diye yirtinanlara...

Hiç birisi samimi değil.

Korkak mıyız bu kadar?

Neden meclisi tümüyle bosaltmiyoruz?

Bu ülkedeki en büyük güç biziz.

Milletiz, halkız.

Ne asker, ne polis ne siyasetçiler.

Hiç birisi etkin değil.

Gün birlik gunuyse sokağa çıkmak boynumuzun borçludur.

2|2
95

En İyi Kız Görüşü

• Birlik içinde olmalıyız. Sonun kadar barış demeliyiz. Ayrım yapmadan sonuna kadar hakı doğruluğu savunmalıyız tepkinde haklısın. Peki ama ne kadar sürdürelebilir bu yazdıkların? Sonsuza kadar mı?
    Ben sana katılıyorum tepkini paylaşıyorum. Samimiyetsizliklerini hepsinin sende görüyor tepki gösteriyorsun
    Ama bunun yöntemi sokaklara çıkmak olduğunu sanmıyorum. Düşünmek, bence yürümekten daha etkilidir.
    Daha iyi yöntemler var bence. Bazen bir hikaye yazmak bir şiir yazmak acılar üzerine bir şarkı patlatmak. . Boş yere amaçsızca yürümekten daha iyidir.

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sokağa çıkıp polis taşlamak ise güç ben acizim. Ancak bahsedilen Kuvay-i Milliye Ruhlu bir ayaklanma ise Bütün terör canilerinin vay haline.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Biz sadece klavye basinda teroru 'kinamakla' ve olenlere uzulmekle yetiniyoruz. Hepimiz sosyal medyada bitsin artik diye bagiriyoruz. Cunku internette 'kinayinca' her sey duzelecek.
    He bir de olenlerin kim olduguna bakiyoruz. Uzulmeye degerlerse sayet kiniyoruz.
    Yazik diyorum. Uyanacagiz ama her sey icin gec kalinmis olacak..

1|1
    0|0
  • Bordo klavyeliler tek yürek.

0|1
    0|0
  • Teröre karşı tek yürek olunabilse devletin başında bu insanlar olmazdı. Birileri hala maddi çıkarları icin uğraşırken turkiyenin toparlanmasi cok zor.

0|1
    0|0
  • Bu gün ilk defa bir baslik gordum.
    Dedigin gibi sayın bayım; otursunlar evinde, ask acısı ceksinler, sehit olanlara uzulsunler, aglama numarası ceksinler, sonra bilmem ne bokuumu izlesinler. Ulkeye bir faydalari bile yok. Her seye inat BARIS.

0|1
    0|0
  • Bu provakatörlük değil mi? Sokağa çıkınca ne olacak esnaf zarar görecek devletin malı zarar görecek ölen polisler ve masum insanlar olacak sokağa çıkmak çözüm değil bu yapılanlar kimsenin yanına kar kalmaz zaten köklerini kurutacağız Allahın izniyle Allah askerlerimizi polislerimizi korusun güc versin

0|0
    0|0
    • Otur evinde aşk acısı çek, şehit olanlara uzul, ağlama numarası çek sonra AC tvyi benim stilim veya izdivaç izle. Senin pencerenin benim bakış acimda yeri yok.

• Eminim yapmiyorsun. Biz 5 kişiyiz birbirimizi biliriz.

• iki tane agac icin cikanlarda barisciydi sonu ne oldu. Neye magloldu sucsuz esnafa halka hizmet eden araclar yakildi devlete olan zarari katmiyorum bile bu tür provakatif galyana gelmeyin kimseyide getirmeyin bir zahmet.

• Anlatmak istedigini sorunda bile %20 anlamış, o halde türk milleti olarak harekete geçmeyi polis taslamak olarak algılıyoruz demektir.. Terörden daha tehlikeli olan bu kara cahilligi sen ben bitirebilirmiiyiz? Zira devlet bile bitsin istemiyor..

0|0
    0|0
  • ne yani sokaklara çıkılsın araya 3.5 hain girsin her eylemde olduğu gibi savaş çıksın Türkiyede hangi eylem sorunsuz bitti bu tamamen iç savaş demek insanları birbirine düşürmekten başka hiçbi işe yaramıcak

0|0
    0|0
  • Kardeşim sen kendindemisin? Senin böyle isyan çıkartarak yapabileceğin tek şey kaos içinde olan ülkeyi dahada kaosun içine sürüklemek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bugün habertürkte ekonomist kurucusu konuşuyordu o kadar güzel konuşuyordu ki.. keşke onu dinleseydiniz.. hükümet yanlış politakalar izliyor.. akıllara bu soru gelmiyor değil acaba suriye ye girmek için mi yapıldı? sonuçta balyoz davasında kendi uçağımızı ege sularında düşürmek isteyen yine kendi üst rütbeli insanalrımız değil miydi? daha bugün rus uçağı semalarda uçuyormuş.. haberimiz bile yok.. görünmez uçak bu mu MİT yani?

0|1
    0|0
  • Ben bu şekilde sokağa çıkacak insanları
    Ankara , İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir gibi memleketin batısında ya da orta ya da güney ve kuzey bölgelerinde değil Diyarbakır, Tunceli, Hakkari, Şırnak, Bingöl, Mardin, Siirt, Batman'nın meydanlarında ellerinde Türk bayrağıyla "TERÖR ÖRGÜTÜ"nü lanetleyerek kol kola yürürken görmek isterim, tabi yürekleri varsa. Bahsettiğim yerler Gezi Parkı'na da benzemez ayrıca belirteyim ve karşılarında da devletin kurallarla sınırlanmış "Devletin Polisi"de yok. Bugüne dek kaç asker, polis, korucu "kalleş, köpek mermisi" ile şehit oldu. Ama nedense bazı kesimler, her defasında muhalefet edip anca şöyle böyle yapın diye ancak sallamakla yeltenip yürüyüş yaparken yine günahsız milletin ekmek teknelerine zarar verip, belediye duraklarını yıktılar, yetmedi karşılarına ne çıkarsa taşlarıp kırıp döktüler.
    Yoksa uzaktan uzağa ahlar vahlarla devlete, hükümete, muhalefete ya da herhangi bir yeri hedef göstererek insanları kullanmaya çalışmak çakallıktan başka bir şey değil.
    Zira tek hedef vardır ve bu da alenen "Terör örgütü ve onun yandaşı olanlardır"

0|2
    0|0
  • Sokağa çıktın karşına dikilen ilk kurum Güvenlik güçleri.. Malum bu ülkede hükümette karşıt isen direk vatan hainsin

Bu ülke hiç bir zaman tek yürek olamaz olmayacakta.

0|1
    0|0
  • Sen diyosun ki bu kadar terör yetmez iç savaş çıkartalım hadi..

3|1
    0|0
Yükleniyor... ;