Bla Bla Car kullananlar var mı?

Avrupa da çok yaygın, Türkiyede ise yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyan bu tarz ulaşımdan haberi ve tecrübeleri olanlara soruyorum ;)Bla Bla Car kullananlar var mı?

Güncellemeler:
Evet bu kadarcık mı yorumları bekliyorum deneyimi olanlar konuşsun lütfen...

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde bayan yol arkadaşı diye ozellikle belirtiyorlar diye duydum yani çapkınlık işte

1|0
    0|0
    • Türk erkeklerinin önce insana insan diye bakma kabiliyetinin artması lazım.
      Direk cinsiyet olarak bakıp önlerine çıkan bir çok sistemi (burası da dahil) cinsel amaçlı kullanabilecekleri düşüncesinden çıkmalılar.
      KADIN DA BİR İNSANDIR hayata bakış açısı ve yaşam tarzına göre zaten birlikte olma olgusunu nasıl düşüp yaşıyorsa yaşar her kesin kendi hayatı. Ama olgular ve yargılar yüzünden bir çok bayan kendini farklı lanse ediyor. Ve gerçekten farklı düşünen ve yaşayan kadınlar da o insanlarla karıştırılıyor.

Yazık ki bir çok kapalı kızların bile üzülerek yakındıkları şeyler okuyoruz bu sitede çünkü sebebi diğerlerinin oldukları gibi değil olmaları istendiği gibi oynayıp taklit yapması.
      Kısaca kurunun yanın da yaşta yanıyor. Erkeklerin özellikle Davranış biçimini bakış açısını değiştirmeleri lazım artık.

• Harfi harfine katılıyorum ama çok yol almak lazım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• güzel bir olay, herkes tek gidiyor zaten

1|0
    0|0
  • çok güzel arkadaşlıklar ve yakınlaşmalar çıkıyor bir insanı yolculukta ve tatilde tanırsın en iyi halini

1|0
    0|0
    • Bir çok defa kullandım hiç bir terbiyesizlik ve sorunlada karşılaşmadım bir bayan olarak. Belki baştan niyetleri ve amaçları farklı olabilir. Ama yol boyu konuşup tanıdıkça aileleri ile hatta kız arkadaşları ile bile tanıştım güzel dostluklar kuruldu. Aynı zaman da kendi sektörümden insanlarla çok fazla denk geldik yol boyu mesleki konuşmalar da ayrı bir keyif oldu kesinlikle tavsiye ederim.

• Ya merak ediyorum biliyormusun ne zaman insanlar cinsiyetten önce insana insan olarak ve karakter kişilik olarak bakıcak ve ondan sonra insanı nereye koyması gerektiğini anlıyacak? direk kafadan cinsiyet bakışı ile tek bir hedef yüzünden iki cinsiyet de belki de çok değerli kıymetli karakterleri dostlukları sırf bu yüzden daha başında kaybediyor :(

• haklısın senin gibi iyi insanlar denk gelmiyor ama cahil insan çok

• Turkiye'de de var bir hayli zamandir. Ios yukliyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • evet var

1|0
    0|0
  • 11 martta deneyeceğim. :)

1|0
    0|0
    • Hadi bakalım

• Teşekkür ederim. Ben de istiyorum. Deneyimimi hatırlarsam yorum yazacağım. :)

• :) hadi bakalım

• Dikkat edilmesi gereken şeyler bunlar. Damacana ördek kaz varken ülkede kimin ne olduğuda belli değil aman dikkat

0|0
    0|0
    • Bir çok defa kullandım hiç bir terbiyesizlik ve sorunlada karşılaşmadım bir bayan olarak. Belki baştan niyetleri ve amaçları farklı olabilir. Ama yol boyu konuşup tanıdıkça aileleri ile hatta kız arkadaşları ile bile tanıştım güzel dostluklar kuruldu. Aynı zaman da kendi sektörümden insanlarla çok fazla denk geldik yol boyu mesleki konuşmalar da ayrı bir keyif oldu kesinlikle tavsiye ederim.

• :) ne güzel

• Sacmalamayin kullanmayın.

0|0
    0|0
  • Son resim en soldaki mario gomeze benziyor.

0|0
    0|0
  • Türkiyede olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • Abla arabayı süren kız dan yokki türkiyede

0|1
    0|0
  • Abim kullandı birkere simdi tek böbrekli sjsjs

0|0
    0|0
  • Türkiye de yürümez bu is

0|0
    0|0
  • Nedir bu

0|0
    0|0
  • Türkiye'de çok riskli bir uygulama. Yani bence dünyanın her yerinde çok riskli bir uygulama. Arabasına bindiğin kim veya arabana kimi alıyorsun? Ben tedirgin olurum kullanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancı ülkelerde var sanıyordum sadece, hiç kullanmadım

1|0
    0|0
  • ilk kez boyle bisey goruyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;