Akrep kadınları içeri?

Bu akrep kadınını anlamak için filozof olmak mı gerekir? Çok tehlikeli vede çok şeytani olabililyorlar. Çokta duygusal. Etkilemek için ne yapmak gerekir? Görüşler akrep bayanları...

Sizce Kova Erkeği, Akrep Kadını ile olurmu yürürmü?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Yaşamak lazım
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
En güzeli sende :)

1|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Akrep kadını suphecidir kiskanctir çok kiskandirma hafif gizemli ol ama abartirsan suphelenir asla yalan soyleme yakın arkadaşına asılma anlarsa duman olursun çok sadiktir aynı durumu sendende bekler çok tutkuludur heyecanlı bir ilişki olur acaip çekici olurlar herşeyiyle ben burdayım der etkilemeyi severler etkilendiğini söylemekten çekinme ha bir de ilk adımı sen atmalisin gururludur

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 yakın erkek arkadaşım kovaydı ikisinin de hayatını karartanlar akrep kadınları oldu. Aldatıldılar. Bence çekimine aldanma sonu beter oluyor sizin için

0|1
    0|0
    • Bana bu büyüden kurtulmak için çareler paylaş abla gerçekten çok isteksizim hayata karşı

• Bile bile hala düşüyorsan tuzağına, ona kazık atma hakkını da veriyorsun demektir. Aklını kullan.

• Tamam.

• Seni aldattığını söylüyorsun. Ben de bir akrep kızı olarak aldatma değil de, ona benzer bir şeyi destekliyorım. Desteklemek de değil tam olarak. İşte hep çelişiyoruz da neyse. Eğer seni artık sevmiyorsa ama sen onu seviyorsan senden vazgeçemez çünkü o odun görüntüsünün altında sevgiye muhtaç bir kız var. Sen de saf olma kardeşim. Aldattıysa bırakacaksın yoksa asla uslanmaz. Uğraşma zaten sen de.

0|1
    0|0
  • oolur niye olmasın.

0|1
    0|0
    • Çok ilginç birisi, ama çokta değişken anlamıyorsun üzgünken çok mutlu olabiliyor ya da tam tersi.. fikirler lazım etkilemek için çözemiyorum ablayı :) :)

• Sevin ve aldatmayin yeter. Güven verin. O kadar

0|2
    0|0
    • İşin en enterasan tarafı onun aldatmaya meyilli olması :) :)

• Sev yeter diyorum daha ne diyim :))

• Sevemiyorum ondan başkasını zaten, göremiyorum bir başkasını..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;