Babam 1000 km uzakta cezaevine mahkum, bende işe girdim çalışıyorum, bu hayatı güzel kaliteli yasamak için ne yapmalıyı?

Ben ailemle bereber diyarbakırda yaşıyorum babam şimdi rizede cezaevinde kaç gün sonra ıspartaya cezaevine sevk edilecek ben ise 1,5 yıldır işsizim şimdi işe girdim işim rahat ama saatleri biraz fazla sabah 7 de işte hazır olmam lazım 17,00 da ise işten çıkıyorum, huç aşık olmadım sevgilim falan olmadı ama olmaması belki daha iyiydi, ben lise 1 re sadece 1 ay gittim sinra okulu bıraktım iş hayatıma girdim 3 yıl aralıksız kendi işimi yaptım, işyeriyi bir ortakla beraber kurduk 3 yıl ben işlettim 3 yıl ise ortağım işletecek, şimdi 1,5 yıldır işletiyor geriye 1,5 yıl işletme hakkı kaldı yani ben 1,5 yıl sonra bu işe geri dönecen bu iş benim rüyama giriyor bile, ben şimdi 1,5 yıl çalışacam sinra kendi işime geri dönecem (4 gözle kendi işimi bekliyorum hayalimdir) dediğim gibi hiç kız arkadaşım yok hatta erkek bile çok az arkadaşım var benim hayatı güzel yaşamam için neler yapmam lazım herkese tşkr ederim saygılar?

Güncellemeler:
Haydi
Aloo arkadaşlar hadi
SnsnNzhz
JAjzbnhs

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevdiğin işlerle meşgul olman sonra kendine hobiler edinmen hayatını dolu dolu geçirmene sebep olur. Hayattan zevk alırsın...

0|1
    0|0
    • Sevdiğim ve hayal ettiğim işi yapıyorum Şu an başkalarının yanında çalışıyorum ama 1,5 yıl sonra bu sevdiğim ve hayal ettiğim işe %90 sahip olacam şimdiki durum bu... benim hobim iş gezmek ve paradır ama aşkıda hobi etmek gerektiğini düşünüyorum abim son olarak ne söylemek istersin

Yükleniyor... ;