Yaşamayı hak etmediğimi düşünüyorum?

Dğdugmdan beri sornlar oluyor etrfımda ve ailemde. Kötü bir çocukluk geçirdim çevremde hep şiddet vardı okulda, sokakta, evde her yerde ama ben fazla iyimserdim kavga ederken bile dayak yiyeceğimi bilsemde karşımdakini incitmekten çekinirdim salaklıktı belkide neyse. bir şekilde büyüdüm çevrem deki şiddette aynı oranda arttı liseye başladım uzak bir yerde şiddet ordada geldi buldu beni yerli halkdan ögrenciler ve biz şehirden gelenler arasında salakca bir şiddet olayları vardı. YANLIŞ ANLAŞILMASIN GENELDE DAYAK YİYEN EZİK BİR TİP DEĞİLDİM. Sadece etrafımda dayak yiyen çoktu arada bende yemişimdir belki. neyse bunada tamam dedim. Sosyal sevilen biriydim herkezle iletişim kurabilirdim tanımasamda hemen arkadaş olurdum yarım saate ama sonralarda artık içime kapanık bir hal aldım pek sosyal birisi olmamaya başladım 4-5 tane arkadaş buldum kendime bir şekilde oturduğumuz mevkide çok iyi bir guruptuk kardeş gibiydik saten başkada kimseyi arkadaşım olarak görmedim bugüne kadar. Sonra biz taşındık uzak bir yere ilk başlarda hergün gidiyordum onların yanına sonra haftada bir ayda bir derken bir gün kavga ettik onlarla da koptuk. bir kız vardı çok değerliydi benim için 1-2 yıl onla devam ettim onuda kaybettim. aileme sarılayım dedim onlarlada aramı açtım yüzüm kalmadı bakacak. Neye elimi attıysam sürekli kaybettim kendimi ne kadar sorgulasamda kayda deger bir sonuca varamadım. Olumsuz bir insan olmaya başladım artık herşeye bakışım olumszlaştı konuşmalarım bile tersleşmeye başladı. Kötü birisi değilim aslında kimsenin kötülüğünü düşünmem ama genede kötü şeyler yapıyorum farkında olmadan genellikle yaptıktan sonra farkına varıyordum ama iş işten geçmiş oluyor. Kendi fişimi kendim çektim gibi birşey. Son 4-5 yıldır yanlızlığın dibe vurmuş vaziyetteyim hayvan besliyorum o bile yanıma gelmiyor o derece. Yaşadıkça daha kötü oluyor.Çok farklı ölüm şekilleri düşündüm kafamda en acılısından en acısızına kadar ama onada bir türlü cesaret edemedm. Sizce hakediyormuyum?

Güncellemeler:
SORUYA EK.

2 kez intihar teşebbüsünde bulundum birinde 1 kutu antibiyotik içmiştim meğer antibiyotik öldürmüyormuş birinde fare zehri denedim ondada zehiri buldular beni hastaneye götürdüler oda işe yaramadı...

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşamayı hakediyorsunuz. Lutfen böyle düşünmeyin.
    Hiçbirşey sizden değerli değil.
    Hatalar ders almak ve tecrübe sahibi olmak için varlar.
    Nilur uzmeyin kendinizi, güneş habercisi geceler..
    Saygılar...

0|0
    0|0
    • Ama yaşadıkça daha kötü bir hal alıyor. Sanki her geçen gün ay yıl ruhum zehirleniyor. temiz suya mürekkeb damlatmak gibi yavaş yavaş suya karışır ya aynen öyle.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;