Otobuste yiyisenler hakkinda ne düsünüyosunuz? Siz gordugunuzde hic tepki gosterdinizmi?

Otobuste yiyismek ne kadar dogru? Bugun otobuse arkadasim ve sevgilisiyle birlikte bindik. Bindigimizden beri cocuk kizi yedi bitirdi resmen normalde benimde rahatsiz oldugum bir davranis ama sevgilisinin yaninda kucuk dusurmemek icin arkadasima bisey demedim. Daha sonra ikimiz tekken uyaririm dedim. Tabi otobuste rahatsiz olan bir ben degildim ki arkadasim olmasina ragmen rahatsiz oldum. bir ara icimden yeter be oglum kizi yedin bitirdin bile dedim. Cunku otobusle yolumuz gidecegimiz yere kadar 1 saat vardi ve yolun ilk yarim saatini kizi yemekle gecirdi. Her neyse yasli bir amca dayanamadi oglum burasi toplum otobuste kucuk cocuklarda var ne yapicaksaniz gidin evinizde yapin dedi dogal olarak. O amcadan guc alip baskalarida onlara soylenmeye basladi. Arkadasimda yeterbe sizene bikere dediginizde anlamiyomuyuz kitmiyiz biz dedi. Tabi bian kendimi kotu hissettim onlarin yaninda oldugum icin ve onlari tanimiyomus gibi davrandim bende. Bide biz bu arkadasimla disarda boyle davrananlari gorup onlari ayiplardik kendi nasil yapti sasirdim dogal olarak yadirgadim..

0|0
624

En İyi Erkek Görüşü

• savaş ulu orta her yanda olurken
    sevişmek için saklanmak zorunda olduğumuz bir dünya da yaşıyoruz
    sözü geldi aklıma :) ( tabi bu demek olmuyor ki otobüste sevişin ) :D

1|3
    0|0
    • Yok ama hakkaten kotu bir goruntuydu cocuk tam cama yaslanmis arkadasim onunde cocuk belinden ssriliyo boynunu oppuyo burnunu anlini opuyo kizi kendine cekiyo saciyla basiyla oynuyo dedim nereye dustum bu kizin icinden ne cikti boyle

• yani libidoları yüksek arkadaşlarmış demek ki :D
      toplu taşıma aracında şeyapmasalarmış iyiymiş aslında :D

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• bırakın insanlar istediğini yapsın ya kötü bir şey yapmıyorlar ki sonuçta. bende toplum içindeki insanlarda bir sürü şeyden rahatsız oluyorum ama ses çıkarmıyorum sonuçta. herkes hayatını istediği gibi yaşasın

1|0
    0|0
  • kendilerine göre doğru olmasa yapmazlar. öpüşmek kötü bir şey değil çocukların ahlaklı olmasını istiyorlarsa ilk önce insana değer vermeyi öğretsinler.

0|1
    0|0
  • Gerçekten ayıp. Ben olsaydım sert bir dille uyarırdım , bişey derse de döverdim Allah kalbimi biliyor..

2|0
    0|0
    • dovecegin kisi de seni oyle izleyecekti :) dayak yeme ihtimalini dusundun mu?

• Milli sporcuyum ben hocam , profosyonel değilse şansı yok :) @boston89

• otobüste yiyişenlerde mi var la

1|0
    0|0
  • Her şeyin fazlası kötüdür.. Toplumsal ortama göre uygun davranmalıyız.

0|0
    0|0
  • Bende yaptım. Gayet keyifli. Yapanlara da sövüyorum 😔 Benim yok kıskanıyorum 😔

1|0
    0|0
  • :) ben bir tanesini tokatladım otobüste indirdim otobüsten :) gelemem öyle şeye...

0|0
    0|0
  • Dayi dogru demis bir bok yiyosunuz bari evde yiyin toplum icinde yapilmaz

1|0
    0|0
  • Ahlaksız pislikler. döl israfları. Anaları babaları görse utançlarından yerin dibine girerler... sevgi yi öldürdüler ayaklar altina aldılar çok kızdım şu anda

1|0
    0|0
  • Medeniyet diye diye ahlâk kalmadı mk ne diyeyim

1|0
    0|0
  • kimseye karışmam.
    kimseye zararı yoksa takılsınlar

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor; bırak sevişsin; sana ne? bana ne?

0|0
    0|0
  • sinir oluyorum... milletin gözüne sokmanın bir anlamı yok

1|0
    0|0
  • Şeriat olaydi şehrin göbeğinde 100 er kirbaç yerlerdi

0|0
    0|0
  • Sanki babasının otobüsü salya takasına girmişler şapur şupur deli oluyorum patlıcam birine bir gün

0|0
    0|0
    • Arkadasim olmasaydi bende patliycaktim. Yasli basli adamlar onlara bagirip cagiriyo azarliyk onlar hala yiyismeye devam ediyolsrdi ustune ustluk bide adamlara karsilik veriyolardi cok dogru bisey yapiyolarmis gibi ben utanmistim onlarin yerine

• Kötü bir durum

• senin arkadaşında istiyormuş o kadar kişi içinden izin veriyorsa

0|0
    0|0
  • Hayat yiyisince guzel. Kime ne? :D

0|0
    0|0
  • Arkadasini soyle kim oldugunu soyleyim muhabbeti gormussun arkadasini uzak dur iste ;)

0|0
    0|0
  • aşkın yeri ve zamanı olmaz :)))

0|0
    0|0
  • Arkadaşın erkek arkadaşına uymuş. Ama demek ki ondan ayrılmak da istemiyo ki o ne derse yapıyo. Toplu taşıma araçlarında böyle şeyler bence de saçmalık. İnsanlar oraya bir yere ulaşmak için biniyo kimse izlemek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• tamam sarilsin arada yanagini opsun vs sorun yok da resmen ayakta goturuyorlar birbirlerini bazen... tovbe tovbe😂 metroda oyle bir cifte otele gidin parasini vericem yeter demistim ama 1 durak sonra indim zaten manyak miyim neyim😂

0|0
    0|0
  • dayaklıklar

0|0
    0|0
  • Otobuste yemej yemek yasak mi ki

0|0
    0|0
  • böylelerinden iğreniyorum ya napıcaksanız evinizde yapın neyse kınamıyım ben töbe yaa

0|0
    0|0
  • Ayıp ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;