Arkadaslarim bana ozeniyor?

Kimle yakin arkadaş olsam bana ozeniyor. Ben bakimli biriyim sacima kiyafetime , makyajima onem veririm. Arkadas oldugum kisiler bana ozenip duruyolar. Sacimi bir model yapiyorum ben yapinca oda aynisini yapiyor. Normalde hic makyaj yapmayan arkadaslarim benim surdugumun ayni renk rujunu alip suruyor. Daha başka seylerde var. Sizce bu kotu bisey mi? gormezden geliyorum hep.

Güncellemeler:
Bu arada yas araligi yanlis olmus 18 yasindayim.

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim bir arkadaşım giyim-makyaj konusunda bilgilidir ve onun zevklerini hep beğenirim. Bazen onun eşyalarının benzerlerine denk gelince aldığım oldu ama hani o almış diye değil onda görüp beğendiğim için aldım ama onun yanında kullanmadım çünkü rahatsız olabilirdi. Bunlar bazen oluyor ama bunu abartıp aynı tonda makyaj malzemesi vs fazla. Sanırım arkadaşlarınla ilgili bir sorun var kendine böyle daha özgüveni yerinde, daha bilinçli arkadaşlar seçersen bunu daha az yaşarsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ne olacakki beğenmiş demekki yapıyor güzel bişey bu

0|0
    0|0
    • Benden görünce yapmalari degisik

• Bunun kotu yanı sadece tam olarak karakterleri oturmamis kisiler olabilir arkadaslarin

0|0
    0|0
  • Onlara bana özeniyorsunuz dersen, ne alakası var ! sen bana özeniyorsun asıl derler. Tecrübeyle sabittir :D Hayallerine bile ortak olurlar. Sen bir şeyi hayal edersin, bir süre sonra senin hayalini bile hayal etmeye başlarlar :)

0|0
    0|0
    • Evet oyle zaten. Gormezden geliyorum ama ayni seyleri yapmalari değişik geliyo artik.

• Çok can sıkıcı bir durum biliyorum.

• Bu senin seçimlerinin yerinde ve davranışlarının yaşıtlarına göre daha olgun olduğunu gösteriyor olabilir

0|0
    0|0
    • Evet oyleyim

• O zmn bunu problem etmek yerine
      sevinmelisn;
      senin fazlalığın onların eksikliği olmuş durumda...
      Daha kendi seçimleri bile yok kopyacılar...

• Benm arkadaşlarımda öyle , nalet olsun ikon olmak çok zor :(

0|0
    0|0
  • Özenti insanlardan uzak dur

0|0
    0|0
  • 18 sin ve makyaj malzemeleri kullanıyorsun...
    İyi misin sen😧

0|0
    0|0
  • Güzelliğinizi çekemiyor olabilirler bence

0|0
    0|0
  • ne güzel işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• banada oyle oluyor kac dostlugum bitti bu yuzden

0|0
    0|0
  • Bende hep idol olmuşumdur. bir süre sonra canını sıkıyor insanın 😒 o yüzden hic kız arkadaşım yok 😁😁😀😀😀

0|0
    0|0
    • Benimde cok az olanlarda zaten oyle

• Nesi kötü. Neden rahatsız ediyorki bu seni. Ne güzel zevkli biri olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • Kotu bisey değil demek ki seni beğeniyolar

0|0
    0|0
  • Nede kotu olsun goruyorlarki yakismis onlarda deniyo

0|0
    0|0
    • Sacimi topladim mesela 2dk sonra oda aynı sekilde topladi garip geldi sadece

• Sen artik her hareketlerine takilmissin oyle goruyosun bnce. Arada kizlar sacindan rahatsz olur toplar bnde oyleyim boyle seylere takilma bnce bosver. Buarada bazi kizlar kararsizdir nryi yakistiracsgini bilemez birinden bisry gorurler yakistirmis begrnmistir kendinede yakisacagini dusunup oyle yaparlar

• Çok sinir bozucu ama napalım kurtulmak imkansız.

0|0
    0|0
  • Trend olan şeyleri yapiyorlardir bu ne ozguven ustune alinma herseyi.

0|0
    0|0
    • Salak misin benim yaptigim mi trend oluyor

• Sizin kafanız basmiyor. Benden gorduklerinde ertesi gun yapiyorlar diyorum. Neden daha once trende uymuyorlar? Evet kendimide beğeniyorum ozguvenliyim. Sizinde ozenti oldugunuz belli oluyor fazla koymus

• Komik kiz ozguvenli bireyler milleti takmaz

• neden kötü olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;