Aşka inancım kalmadı artık görücü usulü evliliği ile kısmeti mi bekleyeyim? Aldatılmaktan kullanılmaktan bıktım?

Aşka inancım kalmadı artık görücü usulü evliliği ile kısmeti mi bekleyeyim? Aldatılmaktan kullanılmaktan bıktım?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklisin dostumda onda ne olacagi belli degilki. Ailemin cok cok tavsiye ettigi bir kiz vardi. Akrabamiz olur. Gercekten hanim hanimcik efendi bir kiz bende biliyorum. Onlarin tavsiyesi uzerine merabalasmaya basladik. Sonra bir is basvurusu icin mail adresine acil ulasmamiz lazmdi bana verdi sifresini girdik o an isimizi hallettik. Ama sifre aklimda kaldi bir facesinde deniyeyim dedim. Facesinin sifresi ayniydi. Bir girdim ve konusmalarina baktim. İki kisiyle daha onceden sevismis yatmis bekaretini vermis. 3. Bir kiside (o iki kisinin arkadasi sanirim) yatabilmek icin bir suru sohbet etmis kizi kandirmaya yataga atmaya calismis. Beynimden kaynar sular dokuldu. Ailemin sulalemin cok temiz cok iyi dedigi kiz boyleydi. Ondan sonra arami actim ve kendim bulmaya karar verdim. Kimseye bisey soylemedim tabiki. İstemiyorum dedim. Sonrs kendim buldum. Tertemiz bir insan. Şu an evliyiz ve onu cok seviyorum. Diger bana dedikleri kiz hala evlenemedi. İnsallah evlenir mutlu olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;