Yalnız yasamak mı istersiniz yoksa ailenizle mi 😜 ?

Umarım durust bir şekilde cevap verirsiniz. 😜 çünkü bu sitede 30 lu yaşlarda olanların çoğu bekar ve ailesiyle yaşıyor. ☺ ilk defa gizli kullanıcılar da cevap verebilir soruma 👍 hadi bakalım

• yalnızlık güzeldir ☺
    A seç
  • aileme cok alıştım, hep onlarla yasamak isterim 👪💞
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
818

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• 16 17 yaşından berli yalnız yaşıyorum. Zorlukları olmadımı evet ama bunun yanında artıları da çok fazla oldu. Hayatla tek basıma ayakta kalmayı öğretti. Cabalamayi öğretti. Erkek olmanın avantajını kullandım belki. Alıştığım için ailemin yanına gittiğimde dahi fazla zaman gecirmiyorum çabuk sıkılıyorum.

1|0
    0|0
    • Hmm anlıyorum :) güzel yanları çokça olmuş.

• Çok fazla hemde. Maddi olarakta kendimi kontrol etmek zorunda kaldığından parayı kontrolü daha çabuk ogreniyorsun. Yemek konusunu ogreniyorsun :-)
      Ya iyi birşey bence

• Aile gibisi yok. Yalnızlık kötü.

1|0
    0|0
    • Ya tabi yalnız olmak kötü aile bambaşka. Ama belirli bir yaştan sonra aynı evde yaşamak biraz sorunlara yol açıyor artik

• Size göre öyle. Ben yıllardır ailemden uzakta olduğum için değeri daha da fazlalaştı. Ha daha önce de sorsaniz gene aynı cevabı verirdim. Fani hayat, geçireceğimiz her dakika bizim için rüya gibidir.

• yalnızlık güzeldir

1|0
    0|0
  • Ailemle

1|0
    0|0
  • bazen kafam atıyor ayrı eve çıkmak istediğim doğrudur

1|0
    0|0
  • Evlenene kadar ailemle

1|0
    0|0
  • a dedim zaten yanlız yaşıyorum :D !

1|0
    0|0
  • 10 sene yalnız yaşadıktan sonra 7 aydır ailemle yaşıyorum. Yalnız yaşamak çok dahiyi

1|0
    0|0
    • Erkekler yalnız yaşayınca rahat oluyor. Aileyle beraberken de seviyorsunuz ama özgürlük kısmında sıkıntı oluyor :)

• Sabrin sonu selamettir :) :) Allah gönlüne gore versin

• Bu da bir bakış açısı tabi.

• Ailemle

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimle tabiki :)

1|0
    0|0
  • Yalnızlığın da aileyle yaşamanın da avantajnve dezavantajları var tabii

1|0
    0|0
  • Şu an yalnızım ama bazen ailemi ozlemiyor değilim ya

1|0
    0|0
  • yalnız gibiyim zaten evdekilerle pek takılmam

1|0
    0|0
  • Ailemle ama kendime ait evimde var yalnız takıldığım da oluyor.

1|0
    0|0
  • Yalnız yaşayıp yalnız ölmek isterim, sessizce ve arkamda bırakacak kimse olmadan

1|0
    0|0
    • Hmmm ilginç. Ben ne kadar yalnız ölmek istemesem de yalnız öleceğim mecburen

• Herkesin bir alıcısı vardır. Neden bu düşünceye kapıldın merak ettim? Çık, gez, dolaş. Elbet birileri çıkar karşına...

• Ya mesele alıcı çıkmaması değil ki :-D dediğin gbi herkesin karşısına çıkar. Ama belirli bir hayat tecrübesi sonunda karsindaki insanın söylediği yalanları, acaba gerçekten yapar mi yapmaz mi bunu gormek çoğu zaman incitip uzaklastiriyor. Dupduru bir insan olmalı Ömrümü heba edeceksem bile

• eşimle

1|0
    0|0
  • rahat seks yapabılmek ıcın ayrı eve cıkmıstım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor... ;