bir kişi ile tehdit davam açılmış bu vatandaş da 1 şubatta silahlı video görüntüleri yayınlamış nitelikli boy gösterisi yapmak gözdağı vermek olduğunu düşünerek cuma günü savcılıkta ve emniyetteydim görüntüleri cd halinde verdim bu videodaki silahlar konusunda naparlar veya facebookta böyle bir video paylaşımıı davalık iken tahkikat başlattı cd de video görüntülerinin biri savclıkta biri emniyette eğer bana ise bu eylem şikayetçiyim dedim görüntülerdeki silahlar kime ait kimlerin olduğunu bilmiyorum dedim ayrıca

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmissin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Önemsemezler hadi önemsediler diyelim silahlar ruhsatlıysa birşey çıkmaz ruhsatsız ise kabahatler kanunundan para cezası alır tehtide pişmanım der serbest kalır

0|0
    0|0
    • ama davam varken böyle bir görüntü paylaşmış önemsemeseler neden soruştutma başlatırlar ki

• endişelerim var korkularım var

• Anlıyorum seni ama birşey çıkmaz o işten bu ülkede öldürene kadar ceza yok malesef hem korkma çok havlıyorsa ısırmaz ne erkekler var Allahım sana mı gücü yetiyormuş

• Nasıl yani olay nasıl oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;