Televizyonda ki evlilik programları vs saçma değil mi?

Bugün annemlere gelmiştim annem hep izler gözüm daldı bir izledim. Adı '' kısmetse olur '' bu arada. Hayranları gelmiş bu çiftler barışınca sanki kendileri evlenmiş gibi mutlu oluyorlar özel hediyeler yaptırıyorlar tam bir salak sürüsü. Ne ara bizim toplum bu kadar mallaştı?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• sadece esra erol bakıyorum oda annem izliyor :)) bazen mantıklı buluyorum çünkü hayatla ilgili ciddi bilgiler verilebiliyor. Yaşanmış hayatlar örnek olabiliyor ama bunun dışında insanları bilerek göz önünde tutmaları sırf izlenmek için bir şeylerin üstüne gidilmesi çok kötü. Sırf dikkat çeksin diye bilerek rezil edilenler odluğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar seviyor ve izliyor yargılamak saçma sen sevmiyorsan sevme, Mal nedir ya?

0|0
    0|0
    • İnan gördüğüm sahneyi görsen sende o tarz bir tepki verirdin. Bu aktörlerden 2 kişi dans etti bayılcak arkadaki adamlar kadınlar sevinçten.

• Belkide gelenlerde figürandır neyse şüpheciliğimi bir kenara koyarsak. Bende gerçekçiliğine inanmıyorun fakat bir gerçek var kı çok eğlenceli ve entrikalı. Türk halkı sever böyle şeyleri.

• Kesinlikle sacma

0|0
    0|0
  • Bende izliyorum.
    Bir nebze gulduruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;