Çocuk yapmanin amaci ne sizce?

Onceden yasliligimda bana bakar dusuncesi vardi ama oyle olmuyor herkes ozgurluk istiyor gelin ya da damat esinin ailesini istemiyor sen onu buyuttugunle kaliyosun. Gencliginin gidiyor zamanin gidiyor istedigin gibi kariyer de yapamiyosun eve hapsediyor. Sizce amac ne sirf uremek sacma degil mi?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Doğada yaşayan tüm canlıların yegane amacı genlerini bir sonraki nesile aktarmaktır. Yaşamanın ve hayatta kalmanın kaçınılmaz kuralıdır, ölümsüz değilsen. Doğada kariyer yapmak diye bir şey de yoktur ki. O para hırsına kapılmış insanların yaşamayı unutmalarının bir sonucudur.

0|0
    0|0
    • Görusune katilmaktayim, bir adim daha ileri giderek su soruyu da sormak istiyorum: "yasayan her erkek homosopiens neden genlerini bir sonraki nesile aktarmak istiyor?"

• Ölümsüz olmadığımız için bundan kaçamayız. Niye bu mücadele var dersen aslında sorun kendi içinde çözülüyor.

Düşün ki iki hücre var, sınırsız besin kaynağı içinde hayatlarını sürdürüyor, sonra bir gün besin kıtlığı oluştu,
      - Birinin hiç hayatta kalma iç güdüsü,
      - Kendi alanını ve kıt olan kaynakları kontrol etme
      - Çoğalıp baskın olma ve kendi geleceğini garanti altına alma içgüdüsü yok.
      Diğerinde hepsi var. Sence hangisi hayatta kalır, ürer, diğerini yok eder.

Doğa her ne kadar çok büyük olsa da kaynaklar sınırsız değil. O sebeple bu mücadelenin sonu yok. Gönül isterdi ki günümüz koşullarında İnsan ırkı kendi sonunu nasıl dört bir koldan hazırlıyor anlatalım, tartışalım. Hatta yani bu aralar çok yoğunum ama gönül isterdi ki bir bence yapayım anlatayım ama. Bu siteye çok fazla. Daha önce gizliden açıktan pek çok öyle bence kaleme aldım. Süper bence seçildi hepsi ama 3 5 kişi anca okudu.

En İyi Kız Görüşü

• Yoo ben evlensem cocugum. sirf. bana baksin diye cocuk yaparim diye dusunmedim. Sirf. dunyanin. nufusu cogalsin diyede degil , cocuklarin neşesi çok farklıdır kendi canindan kanından birinin olması allahin bize verdigi en mucizevi bir hediye bence
    Kariyer yapmayı. sacma. bulmuyorsun çocuk. Yapmayı sacma buluyorsun garip :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• aynen haklısın.. eskiden öyleydi ama şimdi kimse bakmıyor

0|0
    0|0
  • Çocuk sana bakmak eve katkı için değildir ;çocuk mutlu olması beslenmesi iyi eğitim alması için senin hayat boyunca çalışıp emek vereceğin hayatın anlamını amaçlılığını öğreten bişeydir.

0|0
    0|0
  • Dusuncelerin cok sacma geldi bana ya bence oyle olamaz buyutursun yemez yedirirsin benim evladim beni istmesin ama ben onun kokusunu tadayim

0|0
    0|0
  • Aslında bir bakıma çoğu evliliği kurtaran küçük umutlar onlar

0|0
    0|0
  • sende bir üreme sonucu geldin

0|0
    0|0
  • Turunu devam ettirmek

0|0
    0|0
  • geleceğe yapılan bir yatırımdır der herkes

0|0
    0|0
  • Birincisi üremek ve neslin devamı. İkincisi ihtiyarlık döneminde bize bakar ümidi.

0|0
    0|0
  • Aile olmak birlik ve beraberlik açısından önemli

0|0
    0|0
  • Kedi Köpek besle sen

0|0
    0|0
  • Yap bitane yararını görürsün

0|0
    0|0
  • Üremek doğamızda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aile kurmuyorsun ilerde seni ziyarete kimse gelmeyecek yanlız ölüp gideceksin. Bayramda seyranda arayanin olmayacak. Anneligi anneanneligi babaanneligi tadamayacaksin

0|0
    0|0
  • yaşlanınca bakar diye bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...