En rezil olduğunuz an ya da anlar?

Söylemesi ayıptır fen lisesinde okuyorum :D Herkesin ingilizcesi zehir gibi tabi çoğu kolejden gelmiş ben de devlet okulundan gelmiş masum köylü gibiyim :D Bu yüzden sürekli ingilizcede rezil olduğum anlarım var mesela hoca soru sorardı anlamazdım soruyu Allahım attığımı tuttur diye yes derdim filan ama soru yes noyla cevap verilen soru filan değildi ama sınıf kopardı dalgalar başlardı benim gözümde yaşlar birikirdi ama yutkunurdum filan :D Bu anılar kafama öyle yer etmiş ki İngilizceden hep nefret ederimm. Ve bu anlar sürekli aklıma geliyor sizin de var mı acaba bunun gibi ya da daha komik ve eğlencelileri :D

0|1
04

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede kan vericem diye iki şişe su içmiştim. Tabi derste o suların yan etkisi kendini gösterdi :) yanımdaki kankam olacak arkadasm şırrr şırrr diye sesler çıkarmaya başladı. Dayanamayarak çıktım dersten. Penguen gibi çıktım dersten. Hoca ne oldu diye sorunca arkamdan arkadslar anlatms :) bari gideyim kan vereym dedim onu da almadılar. Bu da öyle bir anı işte

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Fermuarı açık unuttuğum zaman:)

1|0
    0|0
  • Bendede aynısı oldu. Mesela bu hafta 2x artı 3y eşittir five hundred fourtyfive dedim güldüler

1|0
    0|0
  • ünv 1. sınıf tarih dersinde hoca ayağa kaldırmıştı ikinci dünya savaşı kaç yıl sürmüştür dedi. bende hocam 3. dünya savaşı çıkacak biraz bekleyin ondan sorun demiştim sınıf kopmuştu gülmekten:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...