Düğün yapmadan evlenmek isteyen kızlar var mı?

bana çok saçma geliyor nişan , düğün. kafama göre kız bulabilir miyim. bütün gece oynuyorsun, saçma bir heyecan. içenler, coşanlar, havaya ateş edenler, davul tepesinde oynayanlar , en sonunda çifti gerdeğe /balayına uğurlama... masrafı da ayrı bir dert zaten :) aile arasında ufak bir törenle evlenemezler mi insanlar, oynamayı da sevmem , kalabalığı da :( yok mu benim gibi düşünen kızlar

0|0
120

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Bence de saçma.

0|2
    0|0
    • şans olmalı ki aynı düşünceli insanlara düşelim :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Olmaz. Davullu zurnalı düğün istiyorum. Mahmut tuncer gelsin hatta tüm flash tv ekibi gelsin istiyorum düğünüme.

0|1
    0|0
  • Düğünleri hiç sevmem tanımadığın gerekli gereksiz insan topluluğu hem de gereksiz masraf istemiyorum ben düğün

0|0
    0|0
  • cok gereksiz bence. annemin teyzesinin kuzeni gelse nolur gelmese nolur😄 en yakinimdaki insanlarla kucuk bir kutlama oh

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadasımda oyle diyor ama düğün olmali. Kalabaliktan kaçmak nedir hiç mi kalabalığa girmiyorsun

0|0
    0|0
  • oha aynı ben:P , ben şu fıkrı savunuyorum : neden o kadar para verıp insanları yedırıp içereyim kı , üstelik benım basım agrıycak ben yorulucam en ıyısı o parayla yurt dışına tatıle gıtmek hem senın yararına oluyor :D

0|0
    0|0
    • Niye yurtdışı memleketimde onca güzel yer varken :D

• Millet bizim ülkeye geliyor biz neden dışarı gidiyoruz :)

• dünyada gezilecek tek yer bızım ülkemız değil :)

• bende dügün istemiyorum

0|1
    0|0
  • Bulamazsin

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez beyim ne derse o

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum. O kadar para harcicagina o parayla tatile gidersin mis :)))

0|0
    0|0
  • Sen ucuza getırmek ıstıosun ama zor bulamazsın uzgunum:D

0|0
    0|0
    • Alakası yok o paraya ona takı alayım sorun yok :) hem ucuza gelme yok zaten. Düğündeki takılardan vazgeçiyorz :D

• Valla ben oyle dusunuyorm dugun iki kisiye millete ne. Cok sacma ya bu kadar seye. Nikah kafi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;