Cevrenizde hiç evi çöp ev gibi olan insan var mi?

Mesela benim yengemin mutfağı o şekilde. Bir yemek yaptiginda o tencereyi yikamaz birdahaki yemekte dibindeki yagi kullanirim diye. Ya da cok az bir kek kalsa o haftalarca bekler ve kuruyup çürür. Ve buzdolabinda bissürü çürümüş meyve sebze var. odasinda herseyi biriktirriir. Maddi durumu gayet iyi ama çöp dahi olsa atmaya kıyamıyor cevrenizde boyleleri vae mi

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• bazı tipllerin ruhu pis, o farkında içini dışına yansıtmış,

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atmaya kıyamadığımdan değil toplamaya üşendiğimden evde sadece benim odam çöp gibi. Dolapların içi boş çünkü kıyafetlerin hepsi yerlerde, masa tabak bardakla dolu. Rahatsız değilim. Gene olsa gene yaparım.

1|0
    0|0
    • Benim bahsettigim o sekilde degil o herkeste vardir az da olsa. Bu hastalik gibi birsey. Yani mesela haftalar once yaptigin bir tencere yemek yenmediyse atilir ama atmak istemiyor bir sekilde onun orda durması onun icini rahatlatiyor

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Gıybetçi görümce seni 😂

1|0
    0|0
  • Onda piskiyatrik sorunlar vardir

1|0
    0|0
  • Temiz olmayan insanları hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Ne kadar tutumlu bir kadin masallah

0|0
    0|0
  • Benim yenge de böyle valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Komsumuz var :D bize gelince ay ne guzel temiz ya bende temizliyorum ama olmuyo diyo hahah butun eskileri evde oldugu gibi bir aldigini geri yerine koymuyor pis mutfakta yemek pisirip hamur aciyor :D

0|0
    0|0
  • Dayimin esi oyleydi brdaklari falan kokardi hepevi surekli daginikti eve giresim bile gelmezdi

0|0
    0|0
  • Yengeme laf sokarken ben

1|0
    0|0
    • Ay yok beni yanlış anladi herkes :D sadece tek benim yengem olmadigini anlayip kendimi avutucam djdjdj

• Yengeyi karalama kampanyasi :D

1|1
    0|0
  • Bu bir hastalık^^

1|0
    0|0
  • Yok allaha şükür.

1|0
    0|0
  • Cok sukur yok

0|0
    0|0