Babam birini öldürmüş?

Babamın ben doğmadan önce bir adamı öldürüp hapishanede yattığını öğrendim. Bunu ona söylemeli miyim? Artık ondan korkuyorum. Bendeki değişikliği fark etti bir sorun mu var diye sorup duruyor ama kimseye bir şey söyleyemiyorum. Sizce öğrendiğimi ona söylemeli miyim?

0|0
1016

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babamda 2 kişiyi öldürdü. Şizofrendi. Ayrıca babanın ruh sağlığı yerindeyse korkma. O senin baban. Her insan hata yapabilir. Kimse diye bilir mi? ben sakat kalmiyacağım ya da adam vurmayacağım ya da hata yapmayacağım. Yargılamak ya da çekinerek yaklaşmak yerine anlamaya çalış adamı. Kimse bilemez içinde ne olup bittiğini

1|0
    0|0
    • Baban için üzüldüm, geçmiş olsun ve çok teşekkürler

• eyvAllah.

En İyi Kız Görüşü

• Bence söyle ve nedenini sor dinle konuş hem o rahatlar hemde sen kimin ne olacagini bilemeyiz hayatta bu yüzden konuş babanla ve onu dinle. ne soyleyecegine bak emin ol oda çok pişmandır oda bir insanin hayatina son vermek istemez bunub bedelini çok agir ödemiş ve hala oduyodur babanla konuş ve onun bir nebze içini rahatlata bilirsin

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim soracağım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• korkman saçma. yaptıysa bir sebebi vardır, artı cezasını çekmiş. diğer yandan, bu yaşına kadar bunu anlayamamışsan düzgün birisi olmuş demekki

1|0
    0|0
  • Ya bunu öğrendiğin için seni de... Kaç kurtar kendini bence :))

1|1
    0|0
  • Babanın adam öldürmüş olması senin yeşilçam filminden çıkmış gibi davranmanı gerektirmiyor. Sana artık baba diyememm :'( rolleri kasıp acıların çocuğunu oynayacağına okuluna git dersini çalış. Olur böyle şeyler çok şeyetmemek lazım.

0|0
    0|0
    • Olur öyle şeyler mi? Babamın bir adamın hayatını elinden aldığını öğrendim? Olur öyle şeyler.

• Olabilir olm o senin baban söyle öğrendim diye korkma nolcak

0|0
    0|0
  • felaket gizli hatun felaket baban seni öldürebilir erkek arkadaşın olduğunda :/ eyvahlar olsunnnnnnnnnn ! :D

0|0
    0|0
  • Cok sacma davranıyorsun! Bir hata yapmis cezasini cekmis kendince belki cok yeterli bir nedeni vardı.

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmek gerekir tavır almak için dünyanın binbir türlü hali var demişler. Şimdiki tavırları baba gibi baba ise sor babana ve nedenini öğren

0|0
    0|0
  • babandan korkma.. dünyada sana en son zarar vercek kişidir baban.. senin için gerekirse bir başkasını da öldürür merak etme cici kız

0|0
    0|0
  • Bence sorma geçmişi açma eski derfterler falan unutmaya çalışıyordur hatırlatma

0|0
    0|0
  • Derdini paylaşmayan derman bulamaz rahat edemezsin öyle söyle.

0|0
    0|0
  • Geçmiş mazide kalan bir durum hem belki baban öldürmese o babanı öldürecekti bide böyle düşün

0|0
    0|0
  • emin misin kimdenöğrendin belki yalan sölemiştir sana

0|0
    0|0
    • Yok kesin bilgi

• o zmn sebebini falan da öğren bence mevzu neymiş adam suçlumuymuş masum mu, belki nefsi müdafa yaptı

• saçmalıkta son nokta :P

0|0
    0|0
  • Önyargılı olma sor ona

0|0
    0|0
  • Baban asker olsa binlerce dusman oldurse de ayni tavri takinir misin

0|0
    0|0
    • O farklı bir şey. Ya öldürdüğü adam masumsa?

• Belki oldurdugu adamlar kendi ulkesi icin savasiyo

• Bu işler biraz tuhaftır bilirim ama karşı ülke bizim düşmanımızsa ben kendi ülkem için savaşmasından gurur duyarım. Keşke savaşlar hiç olmasa ama oluyor ve maalesef ki bunlar değiştiremeyeceğimiz gerçekler. Savaşta öldürdüğün insanlar seni pislik yapmaz.

Kızlar Ne Diyor 9

• söylesen ne olcakki yani baban yaptığının cezasını çekmiş belki onu çok yaralıyan bir durumdur böyle düşün bence kardeşim

1|0
    0|0
  • Söyle. Bunu neden yaptığınıda sor. Ondan korktuğunuda söyle. Konuşmanız lazım.

1|0
    0|0
  • Allah in yarattigi cani biz alamayiz elbette.. ama oyle pislikler varki olumu hakeden.. sebebini sormani ve onun baban oldugunu unutmadan hislerini soylemeni oneririm.. tabi burdan bana konusmasi kolay Allah yasatmasin.. ama fikrim bu..

1|0
    0|0
  • Bir çok sebebi olabilir. Kendini savunurken ölmüş de olabilir karşı taraf. Bu tavrı takinma bence.

0|0
    0|0
  • Sen nasil ogrendin

0|0
    0|0
  • Soyle

0|0
    0|0
  • Neden iş? Nedeni önemli. Belki yanlışlıkla veya kaza olmuştur

0|0
    0|0
  • söylesen ne değisicek sana bir faydası olmucak söyleme bence

0|0
    0|0
  • Bence unut gitsin nerden öğrendiğini sorucak ve iş büyücek. O senin baban korkmana gerek yok. 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;