Damacanadan sonra rulmana tecavüz! Peki rulmanın o saatte, mini etekle orada ne işi vardı?

Tecavüz kurbanı kadınları, kıyafetine ve dışarıda olduğu saate göre yargılayanlar cevap versin.
Ayrıca kapalı kadınlarımız da tecaüze ve tacize uğruyorlar, google'layın, abuk sabuk sallamayın: "Hiç kapalı bir bayanın tecavüze uğradığını görmedim" diye uydurmayın!
Damacanadan sonra rulmana tecavüz! Peki rulmanın o saatte, mini etekle orada ne işi vardı?
Haber yakın geçmişten... Kaynak: haber7. com

3|1
1137

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan sonra hayat kadınlarında büyük düşüş yaşanır,

sanayi esnafının da yeni gözdesi olan transparan plastik kapak giymiş alman malı FAG, japon malı SKF, NSK, NACHİ gibi ve türk erkeğinin vaz geçilmez rus sevdası ile İNA rulmanları ve hatta türkten vazgeçmeyen klasikçiler için de ORS marka rulmanlar karaköy piyasasını sallayacak gibi duruyor! Sanaayi sitesindeki parçacılarda her ebatı rahatlıkla bulunabilen bu ahlaksız terbiyesiz rulmanlar dekolteden ve açık saçık giyinmeden vazcaymadıkça erkeklerimizin başının da dertten kurtulamayacağı aşikar gibi.

Tabi birde akşamın belli saatlerinden sonra otoyol kenarlarında bekleyen rulmanlar var onlar daha tehlikeli!
    Bu devirde helal süt emmiş, gözü dışarıya açılmamış ev rulmanı bulmak çok zor. Allah rulmanın da iyisine denk getirsin! İyi olanları da korusun.

:D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hahah iyi olmus

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Adam şerefsizse kapalı açık geç saatte dışarda olmak acık giyinmek hikaye arkadaşım bak karakter bozuk olunca adam rulmana saplıyo geç saatte dışarı çıkmasan evine girer evinde tecavüz eder sana ben bir bayanın geç saatte dışarda olmasını yine desteklemiyorum ama o ayrı bir konu seninde Şu an yaptığın provokasyon başka bişey değil bak adam kimseye tecavüz etmemiş gitmiş rulmana etmiş buna sevin bak artık sizi minneti yok rulmana damacanaya yöneldi millet 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Neyseki rulman intikimanı almış bir tanesi eksilmiş piyasadan

2|0
    0|0
  • bak soruyu soran kisi sana boyle soyliyeyim baskasini bilmem ama ben kiyafete onem veriririm kiyafetin icerisinde kim olursa olsun kapali kiyafet icindeyse bana gore iyi biridir onun icinde laf atan benim yanimdakilerden biriyse onlarin kenardan biriysede onlarin layikli cevabini veririrm yaptiklarina pisman olurlar mini etekli biri icinse hic bir iyilik yapmam ve laf atilmasinada karismam onu giymisse belliki bunun olma ihtimalinide goz onunde bulundurmusdur

0|0
    0|0
  • Kerkinmedikleri bir rulman kalmıştı!

0|0
    0|0
  • Rulman çok tahrik edici :) insanın eli ayağı titriyor görünce. Ben böyle güzel rulman daha hayatımda görmedim... :)

2|0
    0|0
  • Gres yağı önemli aslında
    Ne biçim bir ülkeyiz artık yok yaniii

0|0
    0|0
  • Ders olmuştur artık.

0|0
    0|0
  • m. sabah. com. tr/.../sok-eden-tecuvuz-raporu

Soyle bir bakarsaniz. Dusundugumuz algiladigimizin tersine durum dunyada turkiye'den cok farkli degil

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir şeyi yapan kişiye hayret ettim. Haber asparagas olmasın. Vallahi çok şaşırdım. Bu kadar olamaz ya da ne bilim, olmamalı ya...

0|0
    0|0
  • Bunların nesli ne zaman tükenir merak ediyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • Arabaları o yüzden mi çalıyorlar acaba? :O
    Arabada çok yerde rulman varda... :(

0|0
    0|0
  • Sonra da niye kadına tecavüz var yahu adamlar yokluktan rulmana tecavüz ediyor buna tecavüz edebilecek zeka seviyesindeki insanlar kadına tecavüz ediyorsa diyecek bir şey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Şeytana uymuştur.
    Böyle bir fıkra vardı.. yapıp yapıp niye üstüme atıyorsunuzla biten

0|0
    0|0
  • Türkiye cinsel açlığın AFRİKA sıdır kedi köpek at eşşek damacana bisiklet normal böyle şeyler ülkede eğitimin gittiği yer de bell😏😏

0|0
    0|0
  • akıl fıkır, vıcdan, ahlak yoksunu ınsanlar. Her gecen gunde ınsanlar sapkınlıkda cıgır acıyor. esyalara hayvanlara tecevuz eden tıpler turuyor. cınsımden soguyorum boyle haberler duydukca. Ins. cevremde bu zıhnıyette ınsanlar yoktur.

0|0
    0|0
  • Yalan haber

0|0
    0|0
  • Her şey olacağına varıyor işte.

0|0
    0|0
  • Boku çıkmadımı bu işin? Kötü bir haberin bukadar reklamı primi yapılmaz ki.

0|0
    0|0
  • çok güldüm ya hahahahahaha D:D:D:d

0|0
    0|0
  • Yagsiz rulman calismaz tabi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 10

• Kusmak üzereyim

0|0
    0|0
  • Nedense şaşırmadım.

0|0
    0|0
  • Keşke orta Asya'dan hiç tasinmayip orda et yiyerek devam etseydik hayata. Eski o barbar denilen atalarimiz bile "kadin" dedigini el ustunde tutuluyordu.

0|0
    0|0
  • Ox olmuş !

0|0
    0|0
  • Oh canıma değsin.

0|0
    0|0
  • Millet beynini yemiş diye boşuna demiyorum ben

0|0
    0|0
  • Oh iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Belasını bulmuş :D

0|0
    0|0
  • Ay of

0|0
    0|0
  • Sonuç itibariyle Türkiye'de kız çocuk , erkek çocuk, canlı, cansız hersey tecavüze uğrar.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;