Harç yatırma süresi Şubat 1-5 arasındaymış babam vadeyi bozamam dedi 5inde yatırabilirmiyim?

arkadaşlar 2.öğretimde okuyorum bugün öğrendim yarın başlıyormuş 1-5 arasıymış babam önceden söyleseydin banadaki parayı ancak 5'inde çekebilirm dedi 500 küsür lira... üstüne bide birton laf etti birsürü vergi var borç var sizi nerden doğurdum diye :( ... ayıın 5'inde yatırsam oda son gün yaırma gününü kastetmiyorsa yani ya 5'i dahil değilse dahilsede bir sorun çıkarsa naparım bilmiyorum... annemde var biraz para biriktirdi 1 milyar kadar ondan alıp gizlice yatırıp babamdan alıp geri anneme borcumu ödesem olur ama oda şimdi surat yapar falan... napıyım sizce?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen derse yazılma işlemleri 7-8-9 udur 😐 o tarihlerde de yatırabilirsin galiba 😐 ben hep ders seçimi yapacağım gün yatırıyorum 😄

1|0
    0|0
    • hayır onlarda 1-5 maalesef

• acaba gizlicemi alsam hiç onun suratını çekemiycem

• Yaw olur mu öyle şey 😄 iste versin 😄 kızısın sen onun... Okul harcı yatıracaksın... Erkeklere yedirmeyeceksin o parayı hoş... Gizli bir şey yapma 😐😐😐

Baktın olmuyor 10 tane arkadaştan 50 şer lira borç al 😐
      Amcaya halaya dayıya teyzeye dedeye nineye filan soyle 😐 tabi aranızdaki ilişkiye göre 😄
      Gizli iş yapma 😐

En İyi Kız Görüşü

• Baban hangi çağda yaşıyor? Bütün bankalarda artık belli miktarlara kadar vade bozmadan da para çekilebiliyor.

0|0
    0|0
    • valla bunu bilmiyordum bende o kadar lafı işitince iyi tamam 5inde çek dedim... bide borç istedim millete laf ettirdin dedim :( ... bu sırada annemden istesem oda geri verene kadar soğuk davranacak bana kesin kadın o kadar birktirdi ya babam geri vermezse oda öyle kalıcak

• Yazdığımı aynen söyle. Zaten 500 küsur lira. Onu çeker, vade ve faiz geri kalan miktarın üzerinden devam eder. Sadece 500 liranın faizini alamaz ki o da devede kulak alır zaten.

• bu adam delinin teki demin hiçmi üstünde yok dedim deli gibi ceplerini boşaltamay başladı cimrinin teki benide hayatta dinlemiyor ciddiye dahi almıyor bağırarak bastırıyor insanları

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• cuma günü kapanana kadar işte sorun olmaz. Ayrıca evladı okuyor babanın takıldığı şeye bak arkadaş.. Sanki keyfi yatırıyorsun o parayı.

0|0
    0|0
  • 1-5 arasındaysa 5 indede yatırabilirsin tabi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından işte 100 lira 5 kişiden de ayın 8 de veririmmm

0|0
    0|0
  • kaç para ben veriyim.. sen sonra öde bana

0|0
    0|0
  • Babana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;