Yeni Arabana Çarpan 10 Numara Bir Hatun/Beyse?

Yeni Arabana Çarpan 10 Numara Bir Hatun/Beyse?
İşte o zaman ne yaparsınız?

1|0
1942

En İyi Erkek Görüşü

• Arabamdan sinirle inerim ve " ulan senin ananı" dedikten sonra kapıyı açıp o 10 numara bayanı gördükten sonra " annenizde arabada diye çok endişelendim neyseki teksiniz sorun değil arabamın neresine isterseniz vurabilirsiniz sorun yok" dedikten sonrası yok bende

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben işe gidiyordum adama çarptım amerikada yaşıyorum bu arada "lanet olası inde a. mına koyim" dedi camı açtım pardon işe geç kalıcam sorun neyse numaranızı bırakın ben masrafları karşılarım dedim adam da ya şey o dediklerimi başkasına dedim size değil yanii siz iyi olun benim arabam önemli değil yani numaranızı bırakın isterseniz yani bir akşam yemeğinde dediklerimi telafi ederim demişti 😂😂

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Kaza tespit tutanagi tutarim:) degisen pk birsey yok:)

1|0
    0|0
  • öldürüm o kadını o araba kaç para biliyor mu

0|0
    0|0
  • umurumda olmaz. suçluda olsam suçsuzda olsam karşımdaki edebini bozmadıkça gayet sakin ve terbiyeliyimdir. sonuçta isteyerek kimse böyle bişey yapmaz (istisnalar dışında) prosedür gereği ne yapılacaksa o yapılır. bir bayan genel olarak sakinleştirilmeye ihtiyaç duyabilir başıma geldi. yaşı başı taşı önemsenmeden.

0|0
    0|0
  • Trafiği çağırırım tutanağı tuttururum. Güzelliği on par'etmez bu bendeki kasko olmasa.

haşırt.

0|1
    0|0
  • arabam karı kızdan daha değerli ağzını burnunu kırarım çarpanın

NOT : sevgilim ve anneler aaa unuttum anneannem ve gelecekteki kızım hariç hiç bir bayan benim için önem taşımaz o sebeple çarptı ama dişi diye tenazül gösteremem

0|0
    0|0
  • Duygularımı karıştırmam.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cana birşey gelmesinde mal önemli değil ayrıca değil 10 numara 100 numara hatun olsa dönüp bakmam prosedürü uygular giderim.

0|0
    0|0
  • dikkatsizlik yaptıysa önce benden fırça yer, sonra ya tutnak tutarız ya da polisi çağırırım.. ödesin ne yaptıysa,, arabanın değeri eksilmiş canım yüzünden daha ne yapacam..

0|0
    0|0
  • tutanak tutarız suçluysa masrafı öder

0|0
    0|0
  • babanı ya da kocanı çağır kavga edecem derim

0|0
    0|0
  • Başlatma hatuna, araba gitmiş lan sjsj

0|0
    0|0
  • araç yeniyse kaskoludur, sıkıntı yok ne yapalım canını mı alacağız :) kaskolu değilse, masrafını karşılar yani güzel olması bir şeyi değiştirmez...

0|0
    0|0
  • sigortası olduğu ve yakaladığım sürece sorun değil. isterse çirkin bety ya da adriana lima olsun yeterki sigortası olsun...

0|0
    0|0
  • Malım daha kıymetli

0|0
    0|0
  • siz değil ben çarptım asıl ben özür dilerim :D :D napıyon aplaaa ya derim :D

0|0
    0|0
  • döverim yinede farketmez

0|0
    0|0
  • O arabanın fiyatı kadar..
    Neys anlatmıyım

0|0
    0|0
  • O onemli değil iner yardim ederim ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Ağzına biber sürerim para kolay kazanılmıyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 18

• Hiç fark etmez hemen çirkefleşirim

1|0
    0|0
  • Isterse 100 numara olsun gereken işlemler yapilacaktir cezası neyse odeyecektir. Birdahakine daha dikkatli olur

1|0
    0|0
  • umrumda olmaz kıyameti koparırım vala

1|0
    0|0
  • Banane napıyım yakışıklıysa kendi arabam gitmiş tipi beni alakadar etmez söke söke ödetirim zararı

1|0
    0|0
  • Hiç bakmam dalarım 😂

1|0
    0|0
  • Önemli olan hasarı karşılayıp karşılamadığı :)

1|0
    0|0
  • hiç umurumda değil ağız burun dalarım

1|1
    0|0
  • arabaya para verdim kılına zarar gelse gebertirim

1|0
    0|0
  • yakışıklı olsa ne olur arabamı mahvetmiş bir kere

1|0
    0|0
  • isterse brad pitt olsun anasını ağlatırım

0|1
    0|0
  • Kafasını arabaya sürter kıvılcım çıkartırım.

0|0
    0|0
  • Kızarım tipi fark etmez.

0|0
    0|0
  • Masrafı karsılatırdm kim olursa olsun

0|0
    0|0
  • Bagirim biraz polis çağırır tutanak tutar parasini alırım tipi banane birde o suçluyor dimi

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun gazabimdan korksun asjsjj

1|0
    0|0
  • Valla Brad Pitt olsun ister ki parasini vermek zorunda

1|0
    0|0
  • Selam scorpcu

1|0
    0|0
  • isterse 100 numara olsun a. gzina ederim ulan araba kolaymi aliniyor g. otumuzu yirtiyoruz almak icin gelip carpacakmis yakisikli olsa ne fayda arabam gittmisse koynumami alcam adami napiyim yakisikliya yakisikli demem yakisikli benim olmadikca

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;