Neden, Her Şeyde #Erkekler İlk Adımı Atar?

Neden, Her Şeyde #Erkekler İlk Adımı Atar?
Siz Hiç Yumurta Hücresinin Sperme Doğru Koştuğunu Gördünüz mü?

İşte Bu Yüzen İlk Adımı Erkekler Atmak Zorundadır Diye Düşünüyorum. ;)

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

2|2
117

En İyi Kız Görüşü

• Kadın erkek eşitse ilk adımı kadınlarda atmalı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğanın kanunu... Ama dengeler değişirse kanunlar da yeniden yazışır. Mesela 1 erkeğe 3 kadın düşerse..

0|1
    0|0
    • Ağabey, Namusum ve Şerefim Üzerine Yemin Ederim İlk Kız Arkadaşımdan Bu Yana Şimdiye Kadar Hiçbir Kadının Peşinden Bir Adım Dahi Atmadım Hep Onlar Gelirler. ;)

• İnşallah Ağabey Sağ Ol. İnsanda Biraz Ar Namus Gurur Onur Şeref Olur! :) Benim Bunlara Koyduğum Lafları Bir Başkası Bana Dese Ya Kan Çıkar Ya da Arkamı Döner Kaybolurum.. :D O Kadar Kadın Çıktı Karşıma Benimde Hatalarım Oldu İnkar Etmiyorum Ama Büyük ve Geri Dönüşü Olmayan Hataları Hep Onlar Yaptı O Yüzden Umursamıyorum Olursa Olur Olmazsa Olmaz.

• eig için teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla daha o yonden gelisemedik birinden hoslanirken bile soylesen kasar deniliyor kimse kusura bakmasin.

0|1
    0|0
    • Niye kaşar olsun ben söylemiştim bir kere yalan yok ama soylenmemeli hoş değil gerçekten hoslandigini belli etmelisin söylememnun gerekiyomus onu anladm

• @benaslındayoğumm ama oyle dusunenler fazla hatta senin soyledigin kisiler seyrek

• Beyler biraz fazla abaza. Bir teklifte bulunduğumuzda bir tarafları uçuş moduna geçiyor.
    Kadınlar böyle değil.

~söz meclisten dışarı~

1|1
    0|0
    • Erkekler Beter Hemcinslerin Var Hemde UZAKTA Arama Belki Dışarıda Görmemişsindir Burada Birçok Var.. Hergün Birine Aşık Olan Sanaldan Sanal ve Gerçek Seks Teklifinde Bulunan ve Utanmadan da Sorularda Millete Akıl Veren..

• Elbette var, yok mu dedim sanki?

Ama başıma geldiğinden söylüyorum, her zaman erkekler ilk adımı atsın fikrini savunmam ama ilk adımı attığımda neler olduğunu da gördüm.

• Aslında bu durum tamamen kültürle alakalı... Nitekim kültür yozlaşmasından mıdır nedir artık kızlar da ilk adımı rahatç atıyor.

0|1
    0|0
  • İlk adım kadar berbat bir durum yok, kadınlar reddedilmeyi kaldıramaz zannımca. Cesaret de edemezler. Böyle olunca mecbur beyler sahaya çıkıyor

0|1
    0|0
  • Kadın naif, kibar olunca :D Ondan

0|1
    0|0
  • Ilk adımı atmak erkeğe yakışır. Kadına daha ziyade kabul etmek şefkat göstermek yakışır bence..

0|1
    0|0
  • Kanımca bu önceliği allah tanımış ilk başta. Ilk erkek yaratılmış ve sonraki ilklerle devam etmiş 😊

0|1
    0|0
  • Büyüklerimizden öyle gördük çünkü 😂

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım arkadaşlar. İlk adımı attığım beyler her nedense naza çekiyor kendini. Sonra ilişkinin ilerleyen dönemlerinde bunu sizin başınıza kakar ve ilişkinin alttan alan kısmı da siz olmak zorunda kalırsınız. (tecrübeyle sabit) :)

0|0
    0|0
  • Bence çok saçma bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Katılıyorum. Fakat karşıdaki de en azından bunu hissettirmeli. Sadece bu konularda değil. Diğer insanlarla bir anlaşma ve teklif sunma gibi faaliyetlerde de, karşı tarafta bir çıkar söz konusu varsa, böyle bir teklif alması için karşı tarafa bunu hissettirmesi gerekir. Hisettirmedikleri taktirde, direkt olarak ''hayır'' cevabını alırken sap gibi ortada kalıyorlar sonra.

0|1
    0|0
  • Çünkü tüm canlılarda erkek kadın tarafından beğenilmek ve kabul görmek zorundadır.. Hep dediğim gibi Allah kadını yaratmış ve bir organ vermiş, erkeğide yaratıp o organa köle ol demiş.

0|1
    0|0
  • Atmıyorum atan atsın, net

#Türkerkeğii

1|2
    0|0
  • Erkek horozdur gagalar kız tavuktur bence :D :D

1|1
    0|0
  • haha tespite bak :D karikatüre de koptum bu arada :D ahahahaha

0|0
    0|0