Kizlar, size bir hemcinsiniz tecavüze ugradigini söylese tepkiniz ne olur?

Ben bir arkadasima sirrimi soylicem. Kizla tanisali 4 ay oldu sadece ama ben onun yanlislikla cok cok buyuk bir sirrini ogrendim. Bende kucuk yasta tecavuze ugramistim bunu kendisine soylicem. Guvenip guvenmeme gibi bir durum yok cunku kizin benden buyuk sirlari var ve ben onlari biliyorum. Kimseye soylrmem hatta sana sirrimi soylerim dedim ve soylicem. (Dogrulugu veya yalan oldugunu dusunup dusunmemesi umrumda diil, yalan soylemedigimide kendisine kanitlayabilirim) Ve ya da siz bu sorunun dogru olup olmadigina takilmayin. Sadece sorum su ; Bu kiz bana inansa bile itici bulur mu? Uzaklasip sogur mu? Veya tam tersi mi olur?

• Ìsterse %100 dogruyu soylesin ben oyle insanlardan uzak dururum.
    A seç
  • Ben uzak dururum ama o kizi bilemem.
    B seç
  • Hayir tabikide daha cok yakin olurum, destek olurum
    C seç
  • Baska bir gorus belirticem " "
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Olayı çıtlata bilirmisin

0|0
    0|0
    • Cok uzun hikaye. O lnu inandirmak zor olabilir cunku cok karisik bir olay

• Ben inanırım herkes yalancı değil

En İyi Kız Görüşü

• Yani guvenmiyorsan söyleme, ayrıca böyle bir şey sir olmak zorunda degil cunku senin sucun yok. Ayrıca birbirinizin açığını kollayacak insanlarsaniz niye arkadassiniz

0|0
    0|0
    • Guveniyorum, kimseye soylemiceginden %1000 eminim. Ìnandiradabilirim. Ama ne biliyim daha onceden tecavuze ugradigini soyleyen bir kiz gordum ve bu halde olmama ragmen bile soyle bir dusundumde cok kucuk dusurucu cok itici bir olay gibi geldi. Ya bende o arkadasimin gozunde oyle olursam diye dusundum.

• Ne sacmaladim

• Küçük düşürücü değil, sana bunu yaşayan insanın küçük düşmesi gerek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunlar insanı soğutacak sırlar değil, soğuyan insan iyi insan değildir. Kızların çoğu sır olarak tutuyor, suçu kendinde görüyor ama tacize ve tecavüze uğrayan sayısı çok çok fazla aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Söylemende ki amaç?

0|0
    0|0
    • Uzuntumu gidermek. Cunku olayi kimse bilmiyor. Ben onun sirrini ogrendim o da benimkini ogrensin bir amac yok. Kendimi acindirmak gibi bir niyetimde yok, bunu kendisinrde soylicem.

Yükleniyor... ;