Ülkemizde neden taciz ve tecavüz olayları çoğaldı?

Yani duyunca içim acıyor. Ne oldu bu insanlara böyle?

0|0
1928

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü pislik insan çok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Cahil akıl seviyesi yerlerde insan çoğaldığı için 😡

2|0
    0|0
  • vicdanını kaybetti toplum

0|0
    0|0
  • Sapık zihniyet.. diyanetin cocuguna sehvet duyarsan karinla nikahin dusmez fetvasindan sonra hoca osurursa cemaat s*çar misali

0|0
    0|0
  • Kudurdu salaklar.

0|0
    0|0
  • Ceza almayınca kudurdular

0|0
    0|0
  • Ahlak yetersizliğinden. Her şey okula gitmekten ibaret sanılıyor ve aile modern olma çabasıyla ahlaki eğitimi önemsemiyor.

1|0
    0|0
  • Cezanın yeterli olmaması ve kadına önem verilmemesi yüzünden.

1|0
    0|0
  • Kardeşlerim cok

0|0
    0|0
  • Cinsel içerikli sitelerin kapatılmasından :/

0|0
    0|0
  • İnsanlık aldı başını gidiyor neden olacak.

0|0
    0|0
  • Türkiye bura ne bekli10?

0|0
    0|0
  • çünkü erkekler hayvanlaştı

0|0
    0|0
  • Azdılar.

0|0
    0|0
  • arkadaşım sayısı arttı

0|0
    0|0
  • Azıttılar iyice

0|0
    0|0
  • Şu an o kadar cok kudur etmek geciyorki icimden anlatamam ahlaksizliktan dusuncesizlikten terbiyesizlikten

0|0
    0|0
  • Kızlar edebi unuttular ondan. erkekleri suçlamayın

0|1
    0|0
    • Erkekleri suçlamayin mi? Allahım sen bana sabır ver. Yanimda olsan sacini basini yolardım. Kızım tecavüzde kızın ne suçu olabilir?

• @Elimlenkonuş Cok doğru konuşmuşsun. Bunlari dusunen insanla ayni oksijeni soludugum icin kendimden utaniyorum

• @byzbsra işte bazı insanlar da böyle düşünüyor.
      # kadınabunuyapaninsanolamaz

• billmiyom :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Tecavüzle islamı bağdaştıran cahil ateistlere;

1 – AMERİKA
    Dünyada en çok tecavüzün gerçekleştiği ülke Amerika’dır. Amerika’da her 6 kadından birisi, her 33 erkekten de birisi tecavüz olayına maruz kalmıştır. Uzmanlar Amerika’da yaşanılan tecavüz olaylarının sadece %16’sının rapor edildiğini tahmin etmektedir.

2 – GÜNEY AFRİKA
    Yılda ortalama 70 bin tecavüz ve cinsel saldırı olayı yaşanmaktadır. Güney Afrika’da en çok görülen tecavüz olayı çocuklara ve bebeklere yapılan tecavüzdür. Tecavüz olaylarında verilen tutukluluk hali yaklaşık 2 yıldır.

3 – İSVEÇ
    Dünyada refahıyla ve yüksek yaşam standartlarıyla öne çıkan İsveç, en çok tecavüz olaylarının görüldüğü ülkeler arasındadır. Araştırmalara göre her 4 kadından birisi tecavüze maruz kalmaktadır. Avrupa’da en çok tecavüz olayı yaşanan ülkelerin başında İsveç gelmektedir.

4 – HİNDİSTAN
    Son yıllarda toplu ve vahşi tecavüzlerle gündeme gelen Hindistan’da tecavüz oranları oldukça yüksektir ve yıllara göre ivme kazanmaktadır. Uzmanlar yılda yaklaşık 25 bin tecavüzün yasal olarak bildirildiğini ancak devlete bildirilmeyen tecavüz oranının çok yüksek olduğunu vurgulamakta. Uzmanların araştırmalarına göre Hindistan’da her 22 dakikada bir tecavüz olayı gerçekleşmektedir.

5 – İNGİLTERE
    Dünyada turistler için cazibe merkezi olan Ingiltere’de tecavüz oranı yılda yaklaşık 85 bin kadına tekabül etmektedir. Ayrıca yılda yaklaşık 400 bin kadın cinsel tacize uğramaktadır.

6 – ALMANYA
    Almanya tarihinde 240 bin kadının tecavüze uğrarken hayatını kaybettiği kaydedilmiştir. Bu ülkede de tecavüz oranı çok yüksektir.

7 – FRANSA
    Fransa’da tecavüz 1980 yılına kadar suç sayılmamaktaydı. Ülkede yapılan çalışmalara göre yaklaşık olarak yılda 75 bin kadın tecavüze uğramaktadır.

8 – KANADA
    Kanada’da tecavüz oranları yüksek seyretmektedir. Ülkede toplam 2,516,918 bildirilmiş tecavüz olayı yaşanmıştır. Bu sayı dünyadaki tecavüz oranlarının %6’sina tekabül etmektedir. Kanada’da her 3 kadından 1’sı çeşitli cinsel tacize maruz kalmakta

0|0
    0|0
    • Bu bilgi yanlıştır. Zira bu bilgi kayda geçebilen tecavüz vakalarını göstermektedir. Din baskısının olduğu, tecavüz mağduru kadınların öldürüldüğü ülkelerde bu vakalar kat kat daha fazladır ancak kadınlar korkularından bunu dile getirememektedirler.
      Düşün işte türkiye'de bile kadın evinin bahçesinde tecavüze uğrayınca "o saatte orda ne işi varmış" diye kadını suçluyolar.

• Bu istatistikleri Adnan Oktar dan mı aldın, din tüm pisliklerin merkezidir

• Bu ülkelerde kimlerin tecavüz ettiğini biliyor musun sen? :) Sana söyleyeyim, oraya arap ülkelerinden giden "müslüman" göçmenler. :) Al buyur sana kaynak bu bir haber sadece.
      tr.gatestoneinstitute.org/6569/tecavuz-gocmenlerin

• Sözde büyük bir çoğunluğu müslüman bir topluma sahip bir ülkeyiz. Ancak doğru düzgün İslami kuralların uygulanmadığı ve hatta bu kuralların değiştirilmekte olduğu bir toplumuz. Şükür ki kitabullah Kuran-ı Kerim değiştirilemedi. Hem erkeği hemde kızı sapıttı. Yoldan çıktı, ruh hastası oldular. İnsanoğlu olarak zaten zaaflarımız boğuşuyoruz ki bir de lanet arzularımıza hakim olamıyoruz. Mesela kadın kısmı kapanmak yerine açık saçık dolaşıyor. Erkek ise zaten yoldan çıkma potansiyelinde bir vakit kıstırıyor köşede ve tecavüz ediyor. O tecavüzcü zaten başının kesilmesini hak ediyor ancak kadın suçlu değil mi? Suçlu! Ne diye insanı tahrik etmeye çalışır? Sonra "beni tecavüz etti!" oluyor adı. Maalesef yoldan çıkan bir toplumda yaşıyoruz. Bazen diyorum ki "İslam Devleti saldırsa keşke. En azından bu insanlara şeriatı getirir. Hak edene hak ettiği cezayı verir." Ama onlarda ne hesaplara çalışıyor bilseniz...

0|0
    0|0
  • Biz ne zaman bu kadar dinimizden imanimizdan Allah yolundan ayrildik arkadașlar? Bizim atalarimiz değil mi o müthiș iman gucuyle İstanbul feth eden çanakkaleden düșman geçirmeyen. Yanlis yoldasiniz bu tür tecavuzleri din ile bağdaștirmayin.

O herif uyusturucu madde kullanan pislik herifin teki haber sitelerinde açin okuyun bilinci yerinde değilken uyusturucunun verdiği se refsizlikle o kizin irzina gecmistir

yazik size be din düșmanları. birsey olsada İslama laf atsak diye bekleyenler insallah Allah sizide doğru yola soksun

0|0
    0|0
    • O kadar yazdim ama yine icimi dokemedim

Arkadașlar bu ișin asıl sebebi dinden uzaklasmaktir. İslam dini tecavuzu yasaklayan buyuk gunahlardan kabul eden dindir. Nasil olurda siz bu tecavuz isini Muslumanliga bağlarsiniz. İster ateist olun ister diğer dinlere mensup olun bu soylediginizin mantığı dahi yok

• O kadar yazdim ama iște bu kafadaki insanları görün arkadașlar iște Kuran varken bunlar kendine dayanacak başka șeyler ararlar. Yozluk diyor ama benim bilgimin yarisina bile sahip değilsindir emin ol. İlim bilim her zaman bașimizin uzerinedir. Uzay hakkinda biyoloji hakkinda piskoloji hakkinda quantum hakkında seninle konusabilirim bilimin her dalina ait bilgim var, inan boș vakitlerim arastirmak ve bilgilenmekle geçer. Bana yobaz diyip gerici diyip benden fazla bilgin olduğunu idda ediyosan özelden yaz skaypea gecip sesli olarak hersey hakkinda konușalim bakalim hangimiz daha bilgiliyiz hangimiz yobaziz? İŞİD denen olusuma bile Müslüman diyip Müslumanlarla kiyaslayabiliyor bu insan arkadașlar gerisini siz düșünün. @dermanyon

• Skaype gel sesli olarak ilim bilim dinler dünya düzeni siyaset varoluș hakkinda konușalım hangimiz daha bakalım yozuz gericiyiz hangimiz daha cok hata yapiyo suç ișliyo goruselim konusalim skaypedan

• abazan çok ondan, istedim vermediler senin ki küçük dediler, diye dışlanan, hor görülen, eli çükünde gençler, kızlara artislik yapmak babında onları tavlıyor ve o çok istedikleri şeyi yapmaya çalışıyorlar, bir nevi güçlüyüm ben diyen bu abazanuslar çok tehlikeli varlılardır.

0|0
    0|0
  • ülkede cinsel açlık var ve cehaletle birleşiyor hocam. ama ben bu cinsel açlığın tabulardan ve inançtan kaynaklandığı fikrini uzun zaman önce bıraktım. kimsenin böyle şeyleri iplediği yok aslında, millet olsun gençler olsun çatır çutur sevişiyor, afedersin varoşlarda da kerhaneler tıklım tıklım. ne inanç, ne tabu arkadaş. onlar da hikaye. inançlara, tabuya, etik'e laf atmak ta bir yere kadar.. suçu biraz da kendimizde aramak lazım. bizim insanımız psikolojik yönden iyi değil. ileride tecavüz suçu yaşı ortalaması da ergen erkeklere kadar düşecek..

yollanmadan evel gelen edit: insanlar birbirini beğenmiyor. çirkinlere de şans verin kızlar. onlar da insan onlar da sevişsin. koşa koşa alfa erkeklere varmayın.

0|0
    0|0
  • Taciz tecavüz hep vardı ama internet, yayıncılık vs bu kadar aktif kullanılmıyordu, duyulmayınca da yapılmıyor zannediyorduk.

cayırt&haşırt.

0|0
    0|0
  • İnsanların duygularını bastırırsan bu kadar bir yerden patlak verir. Bu kadar yasak şey olduktan sonra daha çok bela gelir başımıza.

0|0
    0|0
  • Dini yarım biliyor ve uyguluyor olmamız. tek sebep bu.

0|0
    0|0
  • yasa dışı olayların artmasının tek sebebi vardı oda insanların üzerinde baskı.. bu maddi olur manevi olur din baskısı olur aklına gelebilecek herşey olabilir.. avrupayi toplumlarda bu tür olayların sayısı oldukca azdır.. en basit örnegi budur

0|2
    0|0
  • Çünkü dinin her geçen gün daha da güçlenmesinden.
    Dönün dünyaya bakın dini referanslarla yönetilen, din baskısının güçlü olduğu her yerde tecavüz, taciz, yozlaşma çok daha fazla iken, din yerine bilimi referans alan ülkelerde tecavüz taciz ve yozlaşma çok daha azdır.
    Bir dönün Arabistana, Mısıra falan bakın bir de dönüp Almanya, Ingiltere, Fransaya, Japonyaya bakın.
    Bir dönün İzmir'e bakın bir de dönüp Adıyamana bakın.
    Cevap yeterince açık.

0|1
    0|0
    • dünyada en cok tecavüz amerikadadır klavye bilim insancığı

• Dostum İslam ile cinselliği tacizi tecavuzu birlestirenler sizler kahrolun. İmansız bir toplum yok olmaya mahkumdur Allah rizasi icin bu yanliș yoldan dönün

• @Tonguc01 tonguç yanlış biliyorsun kardeşim. tecavüz davasının açıldığı ülkeden bahsetmiyorum ben en fazla tecavüzün olduğu ülkelerden bahsediyorum. zira din baskısının olduğu ülkelerde tecavüz olaylarının çok ama çok az bir kısmı açığa çıkıyor.
      Hayır gerçekten şimdi bana dinin güçlü olduğu ülkelerde tecavüzün daha mı az olduğunu iddia ediyorsun.
      Ayrıca ABD'de tecavüz vakası az değildir ve ABD dünyada en fazla dindar nüfusun yaşadığı ülkelerden biridir. Japonya'nın %99'u ateistdir mesela.

• Çoğaldı ama unutlan 2 grup var yani sadece erkekler kızları taciz etmiyor
    mesela;
    Kızlardanda erkekleri taciz edenler var
    veya erkeklerden erkekleride taciz edenler var
    kızlar yanlızca kendi başlarına geliyor sanmasınlar bizim başımızada geliyor

0|0
    0|0
  • abaza erkekler yuzunden

0|0
    0|0
  • Cogalmadi eskidende vardi ama medyada cok gosterilmiyodu

0|0
    0|0
  • dinden uzaklaşıyoruz tv den etkileniyoruz kliplerde soyunuyolar... sayayım mı?

0|1
    0|0
  • Kıyamet yaklasıyo

0|0
    0|0
  • Din yüzünden

0|2
    0|0
  • Idam olmadigi icin bole

0|0
    0|0
  • Çünkü hırsız bir adam bizi yönetiyor

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüler devletten destek aldığı için.

0|0
    0|0
  • kel adam yüzünden

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor... ;