İsminiz Kuranda geçiyor mu :) ?

İsminiz Kuranda geçiyor mu arkadaşlar mesela benim geçiyor Davut diye sizin geçiyor mu peki :)

0|0
2521

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiyor bence geçmemelide çünkü çok ağır isimler dikkat edilmeli ne olursa olsun

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• @benaslındayoğumm kezban mesela kötü kadın anlamını taşıyor annemin ismi kezban sorsan kuranda geçiyor diye koymuşlardır

• @benaslındayoğumm doğru bu gibi isimler biraz kötü anlam taşıyor ama yinede benim hoşuma gidiyor çocuklarım kız olsa bu isimleri koyacağım özelliklede aleyna :) hem çok şükür benim ismim kötü anlam taşımıyor aksine bu ismi taşımak bir israiloğlu için şerefdir :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 20

• Profilindeki şu yazıya takıldım : Yaşam zayıfları affetmez. Acımak en büyük günahdır, zayıfa acımak doğaya ihannetdir.

Bunu size Musevilik-Tevrat veya başka bir şey mi öğretiyor?

Günün birinde senden daha güçlü ve acımasız birisi gelirse (Hitler gibi) o zaman ne yaparsın?

1|0
    0|0
    • Hitler zaten yahudiydi ve bazı yahudi siyonistler yahudilerin bir kısmını katlederek kaos yaratmak istiyordu hitler yahudi düşmanı değildi

• Yani buradan insanlara hayvanlara acimamak gerektigi sonucuna nereden ulasiyorsun? Tevrat mi soyluyor bunu yoksa baska bir sey mi ogretiyor?

• Kerem, geçiyor.

0|0
    0|0
  • Adim ahmet... cok sukur...

0|0
    0|0
  • Gecmıor kanks

0|0
    0|0
  • senin zebur u sorman gerekmez miydi rambo?
    gerçi benim ki hiç birinde geçmiyor

0|0
    0|0
  • Elbette :)))

0|0
    0|0
  • Peygamber ismi

0|0
    0|0
  • İslam aleminin 2. Halifesinin lakabıyla birlikte tam ismi. Ama sanırım Kur'an-ı Kerim de geçmiyor.

0|0
    0|0
  • Geciyor

0|0
    0|0
  • Kadir , geçiyor (: (:

0|0
    0|0
  • Kur an da geçen kehanetten ne haber sen onu söyle

0|0
    0|0
  • geçmiyor,

0|0
    0|0
  • Aga ismin davut profil resmin meryem gibi duruyo..:) Kuranda geçmesi birşeyi ifade etmez. Ne kadar anlam kattığına bağlıdır. Kuranda geçen ismine..

0|0
    0|0
  • Yok geçmiyor uğur

0|0
    0|0
  • evet geçiyor ali...

0|0
    0|0
  • Geçiyor

0|0
    0|0
  • Geçiyor