Ben napıyım şimdi yardım edin :( ?

Arkadaslar benim benden 3 yaş büyük abim var. Kendisi 'erkek' olmayı sadece oturmak evde hiç bişey yapmamak ve kendisine hizmet edilmek zannediyor kadınları kullanmak üzerine eğitilmiş sanki ve ben bu duruma çok sinirleniyorum örneğin sabah kahvaltı hazırlıyoruz annemle işte hiç bişeye yardım etmediği gibi birseyi getirmedifimize kızıyor ve biz getiriyoruz asla kendisi kalmıyor kalktığı nadirdir. Bana küfür ediyor ilişkime karışıyor sürekli git sen sevgilinin yanında otur git sen onunla konuş hatta bana o... bile dedi. Son olarak Kavgalarimizda şiddete başvuruyor gecen gun vurdu bacağıma kocaman morluk duruyor hala geçmedi nasıl vurduysa. Sadece işi düşünce canım şunu yaparmısın diyor ben de acıyıp yine yapıyorum. En son kavgamizdan sonra artık nefret etmeye başladım dövdü bir sürü küfür etti yüzüne bile bakmak istemiyorum eve birsey aldığımda yesin istemiyorum ne yapıcam böyle bana fikir verir misiniz

1|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde kardesim var ondan nefret ediyor onunlar konusmuyorum hep kavga hep kavga baska bisey yok buyukler saygisi yoktur. Nefret ediyorum. Gucu ancak zayiflar yetiyor. Babaya karsida kus. Bende bilmiyorum ne yapmaliyim.

0|0
    0|0
    • Aynen gücleri bize yeter anca. Benimkini babama şikayet edince de bişey değişmiyor ki adam gülüp geçiyor ya böyle bişey var mı

• Aynıyizle nerdeyse :/ sen yine erkeksin kavgalarda falan karşı koyabilirsin ama

• Ama ben zayifim korunma nedir bilmiyorum tipki cocuk gibiyim

En İyi Kız Görüşü

• Annen baban buna müsade ediyorsa biz ne yapalım güzelim?

0|0
    0|0
    • Annem hiç birşey yapamıyor ayrılar bizimkiler annemin maddi durumu iyi değil babamınki iyi abim de babamdan aldığı parayla anneme azcık da olsa yardım ediyor bişey deyince de yardım etmemekle tehdit ediyor babam desen umrunda değil kaldım böyle

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• konuşma hiç görme

0|0
    0|0
    • O benle konuşmaya çalıştı geçen konuşmuyorum sonra diyor ki sen git sevgilinin yanında gül anca bize gulmezsin diyor laf sokuyor sürekli ben de dedim ki ben sadece senin yanında mutsuzum o sırada arabadaydik Bana s. Git o zaman in arabamdan dedi ya çok zoruma gidiyor

• annenlerde mi onu savunuyo

• Savunmuyorlar ama annemi zaten dinlemiyor babam da sesini çıkarmiyor kizmiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynısı bende de var yzuune bile bakma

0|0
    0|0
    • Hiç bakmak bile istemiyorum ya evden gidince halay falan çekmek istiyorum o derece

• Bakmamaya çalışıyorum ama evde olmasi bile sinirimi bozuyor

Yükleniyor... ;