Düğün masrafları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Düğününüzü yaparken tasarruflu olmaya mı çalışırsınız yoksa düğün benim düğünüm harcağım para önemli değil mi dersiniz? Düğünlerini yaparken bir ev parası kadar harcama yapanlar var sizce aşırı değil mi?

0|0
820

En İyi Erkek Görüşü

• gücünüz neye yetiyorsa onu yapın elalem ne der diye düşünmeyin... onların lafları gelip geçer borçları siz ödersiniz

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı bence. Evin ihtiyaçları alınır da düğün ve gösteriş için harcanan paraya acıyorum

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• gereksız eşyalara para vermek çok anlamsız. mesela gelınlıgı satın almak yerıne kıralamak daha yerınde olur. nıtekım ona verılen para ıle yıllasrca kullanılabilecek bır eşya alınabılır

1|0
    0|0
  • Hiçbir boka karışmayıp bütün masrafları erkeğe yıkıp bir de üstüne 15.000 tl tutarında gelinlik isteyenlerden olmasında. Maddi gücümüzün yettiği kadarını yapabileceğimiz biri olsun.

1|0
    0|0
  • Evlenmıcem sorun yok

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir masraf düğün yapmam ben.

1|0
    0|0
  • Önemli değil 1 kere yasıyoz zaten

1|0
    0|0
  • düğün yapmam ben

1|0
    0|0
  • Ben düğün yapmamaktan yanayım, ona harcıycaam parayla maldivlerde 1 ay tatil yaparım..

1|0
    0|0
  • Ayagını yorganı göre uzatmak

1|0
    0|0
  • 1,5 senedir kredisini ödediğim gereksiz akrabaya kıyafet gösterme ve karnını doyurma merasiminden başka birşey değil, git adam gibi bir nikah salonuna kokteyl ayarla ordan olsun bitsin

1|0
    0|0
  • Aşırı

1|0
    0|0
  • Ben esime birakirim istedigi olsunn cunku kizlarin hep hayalini kurduklari bir gun

1|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir masraf.

1|0
    0|0
  • kesinlikle saçmalık

0|0
    0|0
  • Bir defa oluyor hiç masraftan kaçmam

0|0
    0|0
  • 40 gün 40 Gece Düğün Yapacam Sıkıntı Tinne :)

0|0
    0|0
  • asırı tabiki boşa , israf o paralar bir gün sna esine lazım olucak

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Düğünü masrafından dolayı değil de prosedürlerinden dolayı sevmem.

0|0
    0|0
  • HAVAYA SACILAN BOŞ BELEŞ PARALAR.. sonra borçları ödeyemeyince cok bunalıyorlar ve malesef boşananlarda oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onun borcunu yine biz ödeyeceğimiz için o kadar boş borcun altına girmeye gerek yok..

1|0
    0|0
  • Boşa masraf

1|0
    0|0
  • Ya sonucta bir kere olan bisey hersey gönlümce olsun isterim ama karsı tarafıda zor durumda bırakmamak lazım☺

1|0
    0|0
  • Direk yildirim nikahi kanka masrafa gerek yok. Hiç sevmem düğünleri hıyyyy.😂 Bu arada sorularina bayiliyorum ❤

1|0
    0|0
    • Hahaha ben senin düğününde oynucam kızım. En azından küçücük bir düğün yap :D tişikkir idirim canım binim :)

• Oynayamazsin duğun yapmicam diyorum sana hddhvj Bekarliga veda partimde oynariz ne dersin? 😈😂

• Bak o olabilir :D :D

• Dugun bilmiyorum ya nikah yeter bence masraftan degil ama pek sevmiyorum dugunu 😊

1|0
    0|0
  • Sadece nikahtan yanayım. Duğun sevmiyorum

1|0
    0|0
  • tasarruflu olmaya çalışırım çok ahım şahım bir düğün istemiyorum. Sade bir düğün olsa yeter.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;