Arkadaş mı sevgili mi?

Eğer bir tercih yapmak zorunda kalırsanız arkadaşınızı mı sevgilinizi mi tercih edersiniz?

• Arkadaş
    A seç
  • Sevgili
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
136

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgilim olmadiği için bir şey söyleyemeyeceğim ama çok yakin bir arkadaşim sevgilisini bana ve diğer dostlarina tercih etmişti. Bunu açiklayiş şekli de pek hoş olmadiği hatta baya yanlis olduğu için bir kaç aydir birbirmize henüz itiraf etmemiş olsak da bir soğukluk var. Üstü kapali sorunlar gibi, her iki tarafin da bildiği ama dile getirmediği.

0|1
    0|0
  • Bnce buna verilecek cevap arkadaş olmali her zaman yaninda sana destek çikan bir arkadaş yarin birgün sevgikinden ayrilirsin yine ona kosarsin...😊😊

0|1
    0|0
  • İkisini de seçmedim. İnsanlara güven olmuyor en iyisi sadece bir iplikle bağlı olmak yeri geldiği zaman birakabilmeli insan.

0|1
    0|0
  • C) Dost.

0|1
    0|0
  • Arkadaş tabiki sevgili için asla @Aryeol umu satmam <3 :D

1|0
    0|0
  • Arkadaş

0|0
    0|0
  • arkadas

0|0
    0|0
  • Arkadaş.

0|0
    0|0
  • Arkadaş.

0|0
    0|0
  • İkisinide tercih etmem.

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar arkadaştan yana yüzüm gülmedi orta okuldan beri güvenip kazık yerim:D

0|0
    0|0
  • O zorunluluğu ortadan kaldirmayi yeğlerim. Dost da eş de yerleri ayrı ama degerli insanları tanımlar; bir o kadar da kimsenin ömrünün sonuna kadar hayatinda kalmama ihtimaliyle birini digerine tercih etme fikri bile boş ve sacma gelir bana...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaş abi bu devirde can ciyer arkadaş zor bulunuyor.

0|1
    0|0
  • Arkadaş bulunur gene ama sevgili bulunmaz.

Arkadaşının hayatında en sevdiği kişi sen misin? - Hayır.

Ama sevgilinin hayatında en sevdiği kişi sensin.

Arkadaş diyenlerin arkadaşlarının yanında asarım keserim deyip, sevgililerinin yanında ""aşkom bor ostogon vor mo"" diyen tipler olduğunu savunuyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı lan onun hatrına sevgili derim :D

0|1
    0|0
  • arkadaş...

0|0
    0|0
  • Sevgili

0|0
    0|0
  • Bu devirde dost bulmak zor be...