Hayatınızı nasıl değiştirirsiniz?

Hayatınızı nasıl düzene sokarsınız? Ben kendimden cok nefret eden sürekli ölüme başvuran biriyim kiloluyum ve çirkinim herkes benle daşga gecer. Ve ben hepsini pişman etmek istiyorum buna tarzımı fizigimi herşeymi değiştrmek istiyorum nasıl yapabilirm lütfen yardım edin?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• İşin başı inanç.. İnanç dediğim kendine guvenmelisin , bende kiloluydum fakat artık bende senin gibi düşünmeye başlamıştım , birde ikizim var benim o zayıftı herkes Surekli laf eder olmuştu.. Bende kendim azim edip evde spor yapmaya başladım. her gün yaklaşık yarım saat ve ekmeği azalttim 2-3 ay içinde 15 kilo vermiştim. Spor olarak kardio yapmıştım. Gencvefit adli sitede bir bayanın hazırladığı yarım saatlik kardio programı var onu yapabilirsin.. Ama dediğim gibi azim irade ve inanç önemli. Kendine güven..

0|0
    0|0
    • Kendime hiç güvenmiyorum gerçekten çok zor.. Ve imkansız spor yapamıyorum 2. Gunde et kesiyo acıdan kolumu kaldıramıyorum olmuyo...

• Isınma hareketleri ve soğutma hareketleri ile birlikte yap , bende kendime güvenmiyodum ki hala güvenmiyorum ama çektiğim acıları dusunerek yapıyordum her gün kendime ve acılara yumruk atarcasina..

• Tesekkur ederim yararım olduysa ne mutlu bana.. Sormak istediğin bisi olursa sorabilirsin..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• dostum masal aleminde yaşamıyoruz. hayatın gerçekleri vardır ve bu gerçekleri ne kadar? hayatımıza yansıttığımız ya da yaşadığımız önemlidir. sen önce kendini sevmelisin, kendine güvenmelisin , kimsenin senden üstün olmadığını beynine ıspatlamalısın. insanı özle kılan görütüsü değil, davranışlarıdır, insanlığıdır...

0|0
    0|0
  • Kısmetin de varsa mutluluklar senin olur. İstediğin şeye zaten kavuşursun. Akışına bırak hayatı, Ne olacaksa olsun.

0|0
    0|0
  • Degistirmedim aynı

0|0
    0|0
  • Değişmedi hep aynı

0|0
    0|0
  • istek, azim, belirlenen hedefler, çabalar, = yorucu bir sonuç

0|0
    0|0
  • Ilk basta spora yazil ve zayifla ondan sonra bazen umudun kirilacak hep kendine verdigin sozu hatirla en iyi kuafore git sana guzel bir ceki duzen versin

0|0
    0|0
    • 3 kere salona yazldm üçündede bıraktm olmuyor

• Sadece bayanlarin oldugu spor salonuna git niye karisiga gidiyorsun ki

• burada oyle bir yer yok malesef

• Spora başla farklı aktivitelere katıl.

0|0
    0|0
  • Spor yap kitap oku. Sihirli deynek yok hayatta. Çalış bolca istediğini yapana kadar.

0|0
    0|0
  • Herkesi pişman ediceğin bişey yok sen kendin için yapmak istiyosan bişeyler yap herkes için değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana uzun listeler yapmak isterdim de bir cevapta "insan içine çıkmayı sevmem 16 saat uyurum zaten" dediğini gördüm ve vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle senin için uygun bir diyet programıyla başlamalısın.. Sana özel olmalı.. Sonra kendine kırtasiyeden güzel bir ajanda al.. Önce günlük sonra haftalık sonra da aylık planlar yapmalısın.. Günlük planlarında diyet için yapman gerekli olan şeyleri yazmalısın.. Sonra her gün en az 3 yabancı kelime öğren bunuda defterine yaz, odana bir dünya haritası al ve türkiyeden başlayarak şehir isimlerini ve konumlarını öğrenmeye başla her gün bir şehri araştır ve öğrendiklerini yine deftere yaz, har hafta bir sinema ve her ay bir kitap mutlaka bitir, çantandan kitabı sakın ayırma bir süre sonra bağımlı olursun zaten ( bunlarda kendine özgüvenini getirmek ve genel kültürünü artırıp insanlarla yanıştığında konuşacak konu bulmana yardımcı olur) yabancı bir dizi izle bakış açını değiştirir.. Komik olsun neşelendirir benim tavsiyem "shameless" türk dizilerini bence seyretme hep entrika çok banal artık hep aynı şeyler işleniyor onun yerine puzzle yap ruhunu dinlendir, tarza gelince pinterest uygulamasını duymuşsundur duymadıysan ya da akıllı telefonuna bu programı indirebilirsin, indiremiyorsan internetten pinterest yaz ve çıkan sitede style yazıp arama yap, çıkan stillerden sana uygun olanları kaydet ve çarşıda pazarda herhangi birşey alırken onları göz önünde bulundur, hangi renkle hangi kombini yapmışlar neyi neyle giymişler dikkatli incele mutlaka aklında kalır.. Tarz edinmene yardımcı olur.. Deodorantsız asssla gezme.. Terlemesende koltuk altlarına sık.. Sigara kullanıyorsan sık sık dişlerini fırçala çünkü belk sen fark etmiyor olabilrsin ama ten ya da ağız kokusu çok önemlidir.. Temiz kokarsan insanların bakış açıları anında değişiyor.. Daha da yardımcı olurum istersen☺️

0|0
    0|0
    • Neden şehirleri araştırmalıyım ki?

• Ya genel kültür olsun diye, lazım olur ve belki çok beğenirsin belki oranın kültürü sana çok farklı bir tarz katar bellimi olur?

• Kendine saygın ypk o yüzden baştan kaybettin. Bende kiloluyum, çirkinim ama kimse bana laf etmiyor. Neden çünkü biliyorum ki bu durum kendi tekelimde kendime güveniyorum. Erkekler beni beğenmiyor kaygısı yaşıyorsun sanırım. Peki sen onları beğeniyor musun? Fazla takılma sağlıklı bir zihin her şeyden daha önemli. Unutma güzellik bir sivilceye bakar.

0|0
    0|0
  • İlk önce kilo ver daha sonra hepsini yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...