Erkekler ne gibi konularda önceliği kadına vermeli?

En basitinden otobüste yer verirsin kadına. Peki başka neler var?
#Paranormalkız

1|0
1639

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her konuda...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Her türlü konuda kadın önceliktir dostum!!!

6|0
    0|1
  • Yoo vermem. Niye yer vereyim?

1|0
    0|0
  • Sözde kadın erkek eşit olsun.

Cinsiyete göre değil duruma göre öncelik tanınır.

Müsait durumda olan durumu iyi olmayana öncelik verir.

Sevdiğim, tanıdığım biri değilse, yaşlı, engelli, kötü durumda değilse neden sağlam kadına yer vereyim otobüste?

3|0
    0|0
    • Özgüven fışkırıyo. 😏

• Kadın erkek eşit demiyorum. Her birey eşit. Kadın erkek hiç bir zaman eşit olamaz fiziksel özellik olarak. Onu bilerek yaşamalı eşit diye tutturulmamali diyorum.

• Fare yesin burnunu

• herseyı :D

1|0
    0|0
  • Hani kadın erkek eşitti hayırdır ne önceliği?

2|0
    0|0
    • Evet eşit. Bunları yapmak zorunda değilsiniz ama yapsanız daha güzel olur.

• işte sözde feministler
      icraata gelince yoklar

• @AltınYaprakS ne konusuyon ablacim ben feministlerden nefret ederim once bir arastir lafla peynir gemisi yurumez

• Ne guzel gizli sormussun 😄

1|0
    0|0
  • Yemek yapma, temizlik Vs.

1|0
    1|0
  • Ev yemekleri tabiisi

1|0
    0|0
  • Hanı kadın erkek eşitti ne önceliği bu?

1|0
    0|0
  • kısaca bişey anlatayım yorumu size bırakıyorum... Sahabilerden bir mübarek Peygamber efendimize sormuşlar ya Resulüllah hiç hanım lardan Peygamber geldimi yeryüzüne Efendimiz gelmedi ama Peygamberleri doğuran o hanımlardır :)

1|0
    0|0
  • Kadının ayağı yok mu ayakta duramıyor mu

1|0
    0|0
    • Benımle yasıt veye benden kucuk hıc bır bayana yerımı vermem. Ayakları yok mu :D

• Bize hic öncelik yok niye 😀

1|0
    0|0
    • Cünkü kadin annedir ya senin annen ya da cocugunun annesi olcak ve anne kutsaldir ona nekadar deger versen az..

• @Dürrüşehvar_

Zaten sakasına dedim neden hemen alınıyonuz

• kişiden kişiye, yapıdan yapıya fark gösteriyor, her erkek öncelik vermez,

1|0
    0|0
  • Bayanlar her zaman önceliklidir onlar konu bulmalı onlar mesaj atmalı zaten bir çoğu kendisini birşey sanıyor :P

1|0
    2|0
  • Bence her anlamda öncelik ladınlara verilmeli

1|0
    0|0
  • İpleri kadının eline vermediğin sürece öncelikler onlarındır ;)

1|0
    0|0
  • Kadın önceliktir ama seviyesine kadar. Fazla yuz verirsen astarini ister anlayanlar anladi.

1|0
    0|0
  • Kibarligi eledim onu gec, zaruri haller (engelli yasli hamile) disinda sadece "dusunce" ozgurlugu veririm, gerisi benimdir..

0|0
    0|0
  • benim hayatımda her zaman öncelik kadınlardadır...

1|0
    0|0
  • Her konuda kadınlar özeldir kıymetini bilelim...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiçbir konuda hasta, hamile, engelli olmayan kadınlara öncelik verilmemeli. Erkeklerin sırtından asalak gibi gecinmeye pek meraklı olsak da..

3|1
    1|1
  • Bana yer vermiyorlar valla. Genelde otobüste ayaktaki tek bayan benimdir. Kendimi erkek gibi hissediyorum o zamanlarda kljlkdf

Her konuda -istisnai durumlar dışında- öncelik bayanda olmalı.

1|0
    0|0
  • Onun yerine posetleri tasirsin, ona kapiyi acarsin, yer yaparsin, üsüdümü caketini verirsin, onun yerine sen seviyesiz insanlarla muhattap, olursun yani onu korumak adina.. onu evine birakirsin, onun sigarasini yakarsin, disarda yemek yediginizde sen servis yaparsin onun bardagini doldurmak gibi felan..

1|1
    0|0
  • Fiziksel olarak da çoğu erkek kızlardan daha güçlü olduğu için, (veya erkeklerin vücudunda daha fazla kas olduğu için olarak da söyleyebiliriz.) eğer zor durumda olan bir bayan varsa ya da erkek bayandan daha iyi bir konumdaysa her şeyde öncelik vermelidir. Bazı kızlar bunu asalak gibi yaşamak olarak değerlendiriyor ama Allah her şeyden çift olarak yaratmıştır. Birbirlerine destek olmalılar. Bu bizim dünyamızın dengesidir. Bence yanlış degerlendiriyorlar. Zaten onlar bizim kendi başımıza bir şeyler yapamayacagimiza inandıkları için bize öncelik vermiyorlar.

1|0
    0|0
  • Hayir vermemeli. Kadin erkek esittir kimse kimseden üstün degil. Otobüste ayakta gitsen incilerin dökülmez. Otobuste ayakta git hatta 4 saat ayakta dur ama yinede özgürlügünden vazgecme !

1|1
    0|0
  • Ne otobusu ya yer vermesine gerek yok

1|0
    0|0
  • Asansore binince erkekler arasında sikismayayim diye yer versin yolda bana yol versin beni beklesin umursasin

1|0
    0|0
  • Kimseden öncelik istemem her işimi kendim yaparım efendi olsunlar yeter.

1|0
    0|0
  • hiçbir şekilde öncelik vermemeliler yalnızca hamile olanlara vermeliler. kim hak ettiyse kim önce geldiyse o hak eder. erkekler aptal olmayın haklarınızı yedirmeyin böyle kendini acındırıp insanları kullanan şahsiyetlere. bu centilmenlik falan değil madem öyle kadınlarda erkeklere yer versinler hani adalet.

0|0
    0|0
  • Öncelik bilgi konusunda değer konusunda öncelik vermeliler bize

0|0
    0|0
  • Bana kapi acan cok oluyor mesela. Veya kapiyi tutan. Hic tanimadigim kisiler bile yapar bunu. Bence cok güzel bir davranis.. sonucta erkegin egosunun havalarda olmadigini gösteriyor :)

0|0
    0|0
  • otobüste :D

0|0
    0|0
  • yol verilmeli

0|0
    0|0
  • sıra

0|0
    0|0
  • Masaya otururken, toplum için de konuşurken..

0|0
    0|0
Yükleniyor...