Böyle insanlar var mı ya?

Bugün en sevdiğin arkadaşımla restorana yemek yemeye gittik.. orda çalışan bir kız garson vardı 19 20 yaşlarında kaşları dökülmüştü başı kapalıydı.. bir masadada 5 6 kişi hepsi birden kıza gülmeye başladı.. burada para vermiyolarmı gitte kaş ektir.. şimdi senin saçında yoktur dediler.. bu dünya niye böyle.. böyle insanlar keşke ölse.. kız çok üzüldü arkadaşımla ben kızı teselli etmeye çalıştık.. böyle insanlar sizce gördünüz mü ya da sizde böylemisiniz kıyamet boşuna yaklaşıyor demiyorlamış

Güncellemeler:
Ben Kızı teselli ederken arkadaş bir güzel laf sokmuş zaten

0|0
2125

En İyi Erkek Görüşü

• Allah onlara daha beterini verirse o zaman anlarlar. Bu dünya zalim. Ama unutulmamalı ki öbür tarafta hesap var.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle onların yerine ben ve arkadaşım daha çok üzüldük

• Yazık kıza o ister mi öyle olmayı. Hepsi birer imtihan.

En İyi Kız Görüşü

• Terbiyesizler. Orda olsam kizlara iyi bir agzinin payini verirdim. Tebrikler sizde kizi teselli etmissiniz yazik cok uzulmustur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• ah ah yanımda olacak bu olay
    bu lafları sayanları hangi deliğe sokup çıkartırım
    şeref yoksunu insanlar çok maalesef

1|0
    0|0
  • Basit ve ucuz etiketi her zaman kafadadir. Kizda sikinti yok, ucuz ve basit olan masadaki beyinler. İğreniyorum lan boyle beyinlerden.

2|0
    0|0
  • haber verseydin gelip bir ders verseydik o masaya!!!

1|0
    0|0
  • Ne dersin ki kardeşim nefsine zulm eden , insanlık diye bir kavramdan habersiz , herkesin onun etrafında döndüğünü zanneden ve şeytanlaşmış olan kişilerden ne bekliyorsun ki...

1|0
    0|0
  • Görmedım ama Alah onları ıslah etsın kanks

1|0
    0|0
  • kıyameti bilmem neyi bilmemde ben insanlarla dalga geçilmesine çok kızıyorum.. orda olsaydım kıyametti yaşatırdım o gülenlere

1|0
    0|0
  • yazıyı okudum sinirden monitöre kafa atım lan. kanka burada paylaşma böyle şeyleri zaten sinirli biriyim gelemiyorum böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Aşağılık pislik onların hepsi nefret ediyorum böyle tiplerden katliam yapasım geliyor sadist yönüm ağır basıyor böyle şeylere tanık oldukça

1|0
    0|0
  • İşte kalkacaksın o an , hepsini teker teker tokat manyağı yapacaksın.
    Kaşlarını saçlarını çakmak gazıyla yakacaksın , görsünler ondan sonra nasıl olduğunu...

1|0
    0|0
  • öyle insanları dövmek hobilerim arasında.

1|0
    0|0
  • Komik bir şey değil onlar insan değil

1|0
    0|0
  • ne diyim ki? yorum yapmaya degmz bu insanlara

1|0
    0|0
  • Ne cahil insanlar var oşte. Gorgusuz anlayissiz halden anlamaz...

2|0
    0|0
  • bunlar insan değil insan görünümlü hayvan bence :)

1|0
    0|0
  • Allah beter etsin onları

1|0
    0|0
  • Orda olsaydım kesin ağır konuşurdum o lavuklarada neyse.

1|0
    0|0
  • O zibidilerin analarina sormak lazım

1|0
    0|0
  • sessiz kaldığınız sürece birileri kötülük yapacak

0|0
    0|0
  • Ben sıradanım o konuda. İşimi görür teşekkür eder kalkar giderim. Kimseye dalaşmam.

0|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum insanların hastalıklarıyla zaaflarıyla fiziksel olumsuzluklarıyla dalga geçenlere

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 20

• kınamayın, kınadıgınız sey basınıza gelmeden olmessınız dıye bır hadis var.. ne ıgrenc ınsanlar var yahu..

1|0
    0|0
  • Onlar insan değil HAYVAN.!

2|0
    0|0
  • Onlar öyle söyleyince hemen yanlarına gidip bir tomar laf yapıştırmak gelirdi içimden. Icraata geçirirmiydim bilmiyorum ama Allah herkese akılfikir versin inşaallah. Bugün o kıza olan yarın o erkeklere. Olabilir

1|0
    0|0
  • Ne kadar şerefsiz yaratıklar bunlar ya!
    İnşallah o kızdan beter olurlar essolessekler

1|0
    0|0
  • anneleri babalari saygiyi insanligi ögretememisler malesef, orda olsaydim elime geceni biyerlerine saplardim serefsizler !!! öyle insanlara firsat vermiceksiniz kendilerini bir fok belleyip agizlarini aciyorlar, tabi gücü yetmiyenlere sadece pis karaktersizler !!!

1|0
    0|0
  • Insanlar dört dörtlük olmadığı halde baskalarını eleştirip dalga gecmeye bayılır. Ilginctir ki bunu yapanların çoğu da kendilerinde kusur bulanlar oluyor genelde.

1|0
    0|0
  • Yemekleri baslarindan asagi dökmeli. Birdaha yapmaz keratalar.

1|0
    0|0
  • Gerizrkalılar ben olsam ordaki oğlanların yanına yaklaşır "helal olsun be size dur şöyle yakından görelim sizi" der yanlarına yaklaşırdım. Araparından en ukala kimse onda bir kusur bulurdum ve tüm dalgayı o kişiin üstüne yönlendirirdim.

1|0
    0|0
  • Oha ya bu nasıl insanlık?

1|0
    0|0
  • Yuh be

1|0
    0|0
  • orada ben olsam o masayi dagitirdim mesela. bunlar insan degil insan musveddeleri..

1|0
    0|0
  • Öyle insanları görsem elime ne geçerse fırlatırım. Terbiyesizler ya. Anaları babaları paradan başka bir şey vermeyince böyle oluyor. Çok üzüldüm kıza ya.

1|0
    0|0
  • Karaktersizlikten başka bir şey değil , insan olduklarını düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Hikaye fazla kurgusal geldi bana.
    Neyse, kıyametle falan alakası yok onun. Kötü insanlar her zaman vardı.

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsi onlari kotü bir durum

1|0
    0|0
  • Çoğu insan görünümünde hayvan

1|0
    0|0
  • İnsanlıktan nasibini alamamış kişiler var. Bunlarla aynı havayı solumak bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Böylelerini gördükçe insanlığım utanıyorum maalesef:(

1|0
    0|0
  • Çok nankorce bir davranis

1|0
    0|0
  • Terbiyesizler.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;