Defacto'dan giyinen kız kezban mıdır?

Defactodan birseyler aldım ama kezban derlermi acaba bana? daha önce kimse demedi. simdi derlerse çokk kırılırım illa pahalımı almaliyim

0|0
3043

En İyi Erkek Görüşü

• lan ne alakası var. etiket manyağı olmuşsunuz iyice. gerekirse semt pazarından bile giyinebilirsin hiç kimse de bir şey diyemez. asıl kezbanlık bir şey derler mi korkusu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elalemin ağzımtotba değilki büzesin. Sen ne kadar mükemmel olsan da illaki söyleyecek bişeyler bulurlar. Önemli olan kendine yakışanı giymen. Mantıksız eleştirileri umursama.. Ha objektif olanları tabi ki önemse

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• ben sizin bu düşüncenize... marka hastasısınız biliyorsunz değil mi? az alçak gönüllü olun

3|0
    0|0
  • Popüler kültür ve yeni nesil tiksinti verici...

Ya cahiller mi diyeyim mallar mı aptallar mı eşşekler mi?

Her insanın kendince bütcesi vardir. Parasi olan adam derimod dan alir. Olmayan adam defacto dan alir.

Ucuz elbise giyen kiz olsun erkek olsun kezban kro olmaz.

Hem de facto da çok güzel elbiseler var. Geçen gün 3 tane kazak aldım.40 tl idi tanesi.

Defacto dan once babamla US polo ya ugramistik. Kazak 100 tl idi. Istesem babam kirmamak icin alirdi. Ama ne gerek var o kadar para vermeye...

Kısacası takmayın kücük seylere. Rahat olun

4|1
    0|0
  • Valla defacto bile pahalı geliyor bana bazen :) kezbanlık bişey yok, bence asıl kezbanlar parası yokken zengin gözükmek için marka giyinenler

5|2
    0|0
  • Kısa cevap olacaksa eğer bence asla değil. Ama biraz detay verecek olursak; hangi marka ve nereden olduğunun ne önemi var ki. Eğer giyen giydiği kıyafeti en iyi şekilde taşıyıp, kendine yakıştırabiliyorsa ve bunu da çevresine yansıtabiliyorsa marka çok da önemli sayılmaz. Dışarıda insanların çok üst düzey markalara tonlarca paralar harcayıp da giydiğini fakat giydikleri bu ürünlerinin %80 inin bir çok yerli tekstil fabrikalarında daha ucuzu yüksek kar amaçlı ürettirilip sadece bir etiketle korkunç paralara piyasaya sürüldüğünü bir çok tüketici bilir. Halbuki bir çoğu aynı bant ürünü.

1|0
    0|0
  • Sınır dışı ederler anında.

1|0
    0|0
  • Kiğılı'dan giyinme de gerisi önemli değil

1|0
    2|1
  • ya ne saçmalıyosunuz siz ya kaç tgane yüzbinlerce insan defactoya giremiyor bilee azcık akıllı olun..

2|0
    0|0
  • Kıyafetlerin etiketleri değildir insanı, insan yapan!

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorman bile kezbanliğını gosteriyor bnce. Sana yakisiyorsa giyersein nerden aldiginin ne onemi varr

1|0
    0|0
  • Kızların giyimine göre Kezbanlığı belirlenmez benim için Espri anlayışı kezban denilen konumu getirir.

0|0
    0|0
  • Ben giyinmem de factodan falan ucuz dandik geliyor ama guzel seyler secip giyinenede karismam dalga gecmem herkes durumuna gore giyinir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O ne demek lan.

0|0
    0|0
    • mağaza nasıl bilmiyorsun? ucuz bir yer olduğu için mi

• kazak

• Ne güzel işte giyin, yeni sonuçta, ne var bunda

• Degisir

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Maddi durumla alakalı bir durum bu, kişinin karakteri yorumlanamaz. :/

0|0
    0|0
  • ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Bunlarla alakası yok zaten kezbansın.

0|0
    0|0
  • Herkes yorganına göre ayak uyduracak

0|0
    0|0
  • insanların seni şekillendirmesine izin verme. herkesin kalıbında olmak zorunda değilsin.. s*ktr et ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 29

• Pazardan geçiniyorum ve kezban seselerde umurumda olmaz açıkçası. Bir kıyafete o kadar para verecek göz yok bende ve söyliyeyim Defactodan giyinmek seni lezban yapmaz GÖRGÜSÜZ yapar.

1|0
    0|0
  • Paran neye yetiyorsa onu alacaksin elbette. merak etme uygun fiyatli giyindigin icin kezban demezler, toton basin oynamasin yeter.

1|1
    0|0
  • Zihniyetini gibeyim

0|0
    0|0
  • Ay ne alakaaa... 😀

0|0
    0|0
  • Buse Terim kezban mı ozaman😃

0|0
    0|0
  • Ne alakası var öyle söyleyen zuppenin tepkidir. umursama

0|0
    0|0
  • Beynine diyet yaptirmis bir kezbannimz daha 😂 cok paran varsa D&G Valentino jacobs Chanel al kurtul kezoluktan 😄

2|0
    0|0
  • Yok oyle bisey , 1 liraya tisort aldigim bile oldu simdi kezban mi olacagiz sacmalama lutfen ama giydiginin yakismasi onemli

1|0
    0|0
  • Ne alaka ben pazardan bile giyiniyorum ucuz şıklık önemli fazla parayla alınca enayi oluyosun bence takma bende defactodan giyiniyom. 😂😂

1|0
    0|0
  • hayır bak yazıyorum " kavgacı, agzı küfürden baska 2 kelıme yapmayan, erkek gibi konuşup davranan vs kızlar" kezbandır

0|0
    0|0
    • Ya ucuz şeyleri almaya utanıyorum ucuz mağazalara bile girmiyorum utancımdan cafede ucuz bişey canım çekerse bile almıyorum utanıyorumm ne yapacağımm benn

• bence sen sacmalıyosun ne beğenirsem alırım ben ucuz olması fark etmez beğendimmi alırım yani kime ne fakirmi oluyor ucuz sey alan

• Ay tabi o ne öyle.
    Manyak mısınız abi ya millet kafayı yemiş

0|0
    0|0
  • Yok artik

0|0
    0|0
  • Saçmalama be ne alaka

0|0
    0|0
  • ayyy ne alaka canım gyın kımsenın lafınada bakma

0|0
    0|0
    • Bende LC Waikiki den giyiniyorum sizce nasıl

• @panpişirin evet yanı defactoda bayan kapalılar ıcın pek kıyafet yok ama lcw de oluyor. sende gy yanı urunlerı ıyı

• Sağol ben giyinmeye devam edeyim o zaman

• Ben fakiri mesela

0|0
    0|0
  • Demezler korkma

0|0
    0|0
  • Ne alaka canım :d

0|0
    0|0
  • Yani ben giyinmem asla. Ama herkesin zevkleri, durumu, beğenileri, çevresi, bakış açısı farklıdır.
    Kezban olmazsın, zaten kezbanlık ne anlama geliyor bilmiyorum.
    Ama ben giyinmem yani

0|0
    0|0
    • niye pekii

• E çünkü, küçüklükten beri alıştığım markaların dışına çıkmayı sevmiyorum.
      Alışverişe hergün çıkan biriyim ve, çoğu mağazanın 2010dan bu yana tüm sezonlarını ezbere biliyorum.
      Defacto hem ucuz, hem de zevkime hitap etmiyor.
      Ucuz kıyafetleri satın almayı sevmiyorum, beni heycanlandırmıyorlar.
      Pazardan elbet bir kaç eşyam vardır severek kullandığım mesela. Ama beni heycanlandırdığı için satın almışımdır..
      Haricindeyse, ben zaten lüks seven biriyim. Sebebi bu.

• Of sacmalama

0|0
    0|0
  • EVet Dolce Gabbana giyinmelisin. Mantığa bak Allahım ya.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor... ;