Büyük bir kaza atlatıp etkisinden kurtulan var mı nasıl başardınız?

Altı sene önce motorsikletle büyük bir kaza atlattım Arabanın birinin altına sıkıştım belime kadar arabanın altına girdim 4-5 metre sürüklendim arabanın altında adam kaçmaya çalışırken bileklerim kırıldı ayağım kırıldı biraz hırpalandım çok şükür şu an bir sorunum yok ama o anlar filan kaskımın ön camından asfaltın geçişini görmek egzosun enseme değen sıcaklığı filan kolumun arka tekere sürtüp durması acaba kolum sıkışır kafam koparmı korkusu bunlar filan kolay kolay unutamadım motor sürmeyi filan bıraktım zaten araba sürmeyede 3-4 ay sonra başlaya bildim ama fren yaptımda filan tuhaftır bileklerim acıyo korkuyom biraz şimdi tekrar motor almayı planlıyom ama bu korku olayını yenemiyom öndeki arabalara yaklaşınca fren yapınca bileklerim acıyo :) böyle bir şey yaşayıpta etkisinden çıkabilen var mı

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Yazin ablamla tatildeyken gözümüzün önünde bir erkek, köpekbaligi saldirisina ugradi ve üst bacagininin büyük bir kismi ve kalca tarafi tamamiyle yok olmustu, denizde bizde vardik o kanin kokusu ve onun tadinda korkuyla karaya kadar yüzme cabalarimiz, bagirislar.. O adami denizden cikardiklari hali hic gözümden gitmiyor. O günden sonra dalis haric denize girmiyorum ve bunu arkadaslarimdan saklarim. En büyük korkum bu´dur ve insan korkulariyla yüzlesmelidir, farkindayim.

0|0
    0|0
    • İki kişilik dalışda bende karşılaşmıştım hayatımda o kadar tırstımı hatırlamam yok bir de marmarada karşılaştım :)

• benimki yurt disinda oldu, o ani sende yasasaydin sanirim denizi unuturdun :) Yine dalista etrafini limitli olarak görüyorsun ama normal yüzerken öyle degil, görüs acin cok zayif o yüzden korkuyorum. Bakalim belki yeneriz :)

• Çok geçmiş olsun suyla ilgili sıkıntım yok dalış yapa biliyom halen :)

En İyi Erkek Görüşü

• Uyuyan bir otobüs şöförü yüzünden hem kaza hem boğulma riski yaşadım ve hâlâ ne otobüse binebiliyorum ne de başkasının sürdüğü arabada kendimi kasmaktan vazgeçebiliyorum. Birtek kazada birlikte yolculuk ettiğim ortağımın araba sürmesine alıştım yeni yeni. Deniz korkum başladım. Suya bir ömür girebileceğimi düşünmüyorum.
    Hayatı daha yavaş yaşamaya başladım. İşim gereği yükseklerde çalışıyorum fakat önceden basit gibi gelen şeyleri şimdi güvenlik olmadı mı yapmıyorum. Ölmeyi bayılmak zannediyormuşuz. İnsan 2 kere ölümden dönünce aldığı nefesin kıymetini daha iyi anlıyor özelliklede boğulmaktan son saniye kurtulunca.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaklaşık 3 sene önce bir köpeğin saldırısına uğradım neden bilmiyorum ama köpek delirmiş gibiydi ben sakince yürürken üstüme atladı ve sırtımdaki etleri paramparça etti. Hissettiğim acı korkunçtu ölüyorum sandım. Olayın etkisini atlattım sayılır ama izleri hala sırtımda.

0|0
    0|0
    • Büyük geçmiş olsun Köpeklere nasıl tepki veriyon görünce filan

• Köpekleri seviyorum. Bir çürük elma için bütün ağacı yakmam 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Zamanla atlattım, 8 yıl önce bisikletle hızlı gelen arabaya çarptım,
    bir miktar yükseldikten sonra arabanın üstüne düştüm, ön cam kırıldı
    sonra arabanın üstünden yere yuvarlandım kafayı asfalta çarptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;