Senaryo yazıyorum bakın hangisi güzel ve tutar?

Hangisi?

Gamze, 40 yaşına yeni basmış, 2 çocuk annesi güzel ve seksi bir kadındır. İzmir yakınlarında bir köy kasabasında yaşamaktadır. Dışarıdan mükemmel gözüken hayatı, kocasının onu aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak için iki çocuğunu da alıp İstanbula taşınır.
Orada tam olarak hayatının en kötü noktasında olan 24 yaşındaki üniversiteden yen mezun olmuş, sempatik Emre Saygın'la tanışır. Üç hafta önce evlendiği karısı tarafından terk edilmiştir. Romantik ve iyimser bu genç, dünyaya olan inancını kaybetmemek için mücadele vermektedir.
Emre iki işte birden çalışmaktadır; biri 'Yardıma muhtaç kadınlar derneği' biri de Gamze'nin kiraladığı evin altındaki kahve dükkanıdır. Hemen arkadaş olurlar. Gamze, bir spor kanalında yazarlık'a başlayınca Emre'den çocuklarına bakmasını rica eder. O da bu teklifi kabul eder. Ancak her gün görüşen Emre ve Gamze'nin ilişkisi, Çok kısa bir sürede basit bir ilişkinin önüne geçer. İkiliyi zor bir seçim beklemektedir...

Moda dergisi editörü güzel ve hırslı Aynur yakında genel yayın yönetmeni olmanın hayalini kurmaktadır ancak çok fazla rakibi vardır. Kariyeri yüzünden yıllarca aşk hayatını ihmal etmiştir. Bir gün uçakta öğrenci olan Selim ile tanışır. Selim Aynur'dan çok etkilenir, Aynur de onunla birkez buluşmak zorunda kalır. Aynurun patronu ilişki yaşadıklarını sanarak, eski kafalı bulduğu Aynur'un kendinden genç biriyle beraber olmasından olumlu yönde etkilenir. Terfi için patronuna gerçeği bir türlü anlatamayan Aynur, oyunu devam ettirmeye karar verir. Ancak oyun olarak başlayan aşk artık Aynura çok yakındır.

Güncellemeler:
İşte ve aşkta ters köşeye yatan Mehmet, komedyen olma hayaliyle gittiği İstanbuldan Muğlaya dönme aşamasındadır. Yolda veya bir mekanda radyonun Sabah starı Kahvaltı klübü'nün sunucusu Gürkan'la tanışır. Kırklı yaşlarında ama umursamaz Hakan ve grubun karizmatik lideri Serkan ile birlikte Best FM'de muhteşem bir program yapmaktadırlar. Mehmet ekibe kısa zamanda dahil olur: onlar için yazacaktır. Ancak ekibe daha yeni katılmıştır ki felaket istasyonu sallar.
KK dinleyici kitlesini hızla kaybetmektedir. Kitleyi geri kazanmak için otobüsle Türkiye sokaklarına düşerler. Bu kibirli Türkler için, bu sokak radyoculuğu o ana kadar bildiklerini tersyüz eden bir başlangıç parkuruna dönüşür.

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Radyo kurgusu dışında diğerleri çoktan yazıldı oynandı çekildi.

    0|0
    0|0
  • Çok klişe değil mi sizce de

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;