Yeni tanıştığım kız arkadaşım aldığım hediyeyi yanlış anladı?

Şehir dışına arkadaşımın sevgilisinin yanına gıttık arkadaşımın sevgilisi tek kalıp sıkılmamam için kız arkadaşıyla yanımıza geldiler tanıştık orada kaldığımız süre zarfında bizi şehirde gezdirdiler döneceğimiz gün arkadaşım kız arkadaşına hediye aldı bende teşekkur amaçlı onlara hediye alıyım dedim arkadaşım almayı düşünüyorsan ben kız arkadaşıma aldım sende onun arkadaşına al dedi bende sevgilisinin arkadaşına bizi gezdirdiği için kucuk bır hediye aldım hediyeyi verdım ama hediyeyi verirken yanlıs anlamamasını hediyeyi arkadaş olarak ve teşekkür amaçlı verdiğimi söyledim akşam yanlarından ayrıldıktan sonra hediyeyi arkadaşına vermıs ben bu hediyeyi almam bır ınsan yenı tanıdıgı kısıye hediye alırmı demis yani yanlış anlamış bende bu yanlıs anlasılmayı düzeltmek ve arkdaşlığımızn bozulmaması mesaj yamayı düşünyorum sizce hediye alarak hata mı yaptım ve mesaj yazmalımıyım ters tepkiyle karşılaşırmıyım cevaplarınızz için şimdiden teşekkurler

• yaz
    A seç
  • yazma
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• O arkadaş at gözlüğü takmış galiba. Açıklayıp o şekilde vermişken bile neler düşünüyo. Eğer yazmazsan seni kafasındaki profille düşünecek. Kendini anlat bu seferde anlamazsa o arkadaşa daha fazla laf anlatma bence çünkü anlamayacak sende kendini yoracaksın boşuna.

0|1
    0|0
    • teşekkurler cevabınız için

En İyi Erkek Görüşü

• yazma kanka sana kızmı yok belliki beğenmedi ağırdan satıyor öyle yazarak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence hata olan bir durum yok onun asıl rahatsız olması gerçekten arkadaş olarak Alman olmuş bence sana karşı bişeyler hissetmiş ama yinede mesaj atsan ama arkadaşlarına bir sor asıl sorun ne olabilirmiş diye

0|0
    0|0
    • aslında kahvaltıya gıttıgımız de yemek yerken ilgi gösteriyordu ama ben emin olmadıgım ıcın hediyeyi verirken oyle soyledım

• Kezban. Kelimenin tam anlamıyla Kezban yani. En nefret ettiğim şeydir karşı cinsten gelen her şeyi başka türlü algılayan kızlar... Bırak boşver uğraşma bile. Sen kibar bir şey yapmışsın kibarlıktan anlamayan bir insana neyi anlatacaksın? Uğraşma bile.

0|0
    0|0
  • Bence güzel birşey yapmissin benim hoşuma giderdi yaz bence kiza tesekkur amaçli almistim o hediyeyi sen yanlis anladin falan de

0|0
    0|0
  • Açıklayıp vermişken hediyeyi neyin yabaniliği bu? Yazma bu sefer insan yeni tanıştığı insana mesaj atar mı diye tribe girer ya tuhafı

0|0
    0|0
  • Olayi oldugu gibi anlat bence kiza sakin yanlis anlama amacim sadece tesekkur etmekti kusura bakmayin de uzeribde de cok durma bence

0|0
    0|0
  • sen kizdan hoslandiysan , alttan alir gibi yaz, hoslanmaydiysan direk meseleye gir.

0|0
    0|0
    • alttan alır gıbı ne yazıyım

• Kız sacmalamis bence. Hediyeyi sen verseydin daha iyiydi onunla gondermen iyi olmamış

0|0
    0|0
    • hediyeyi ben verdim zaten o hediyeyi arkadasına vermıs akşam yanlarından ayrıldıktan sonra ben bunu kabul edemem demis yanı aldıgım hediyeyi arkadasça aldıgımı soyledım verirken

• Sen demissin arkadas olarak diye daha yapacak birseyin yok

0|0
    0|0
    • ama arkadaşlıgımızın bıtmesini istemiyorum

• Neden bitecek? Sen zaten demssin

• yanlıs anlaşıldıgım için görüsmek istemiyorum demiş bende gecen sure zarfında bişieyler hissetmeye başladım onun için mesaj yazmak istiyorum gorusmek için

• Resmen kezbanmış kız ya kardeşimli bir mesaj at da anlasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ahh böyle hemen hediye alıp kıçlarını kaldırmak mantıklı olmamış şahsen ben hiç hediye almadım hiçbir kıza gerek yok birde şu yeni tanışma bilmem ne faslı bence bahaneden öteye geçmiyor

0|0
    0|0
    • mesaj atmalıyım sence?

• başkasını kazanmak için kendini kaybetme kardeş at ben heryeni tanıştıgıma hediye almadıgım için geri vericeğini düşünmedim biraz kabalık oldu yaptıgınız bence hediye vermenin yeni tanışması eski tanışması olmaz gezdirdiğiniz için teşekkür amaçlı verdim sadece ama özür dilerim hata yaptım kıçını kaldırdıgım için diye yaz gitsin ondan sonra hiç konuşma sseve seveeeee gelicek sanaa

• Aldığın hediyeyi beğenmemişse seni beğenmemiştir dostum hiç yazma bence

0|0
    0|0
  • bence yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;